Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Melatonina 5 mg 30 tabl.

24,49 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 9 ocen

Melatonina LEK-AM to produkt leczniczy do leczenie wspomagającego w zaburzeniach snu związanego m.in. ze zmianą stref czasowych, pracą zmianową.

POJEMNOŚĆ:

30 tabletek

DZIAŁANIE:

Regulacja godzin snu i czuwania w ciągu doby. W bezpieczny sposób zastępuje osobiste nawilżenie, ułatwia kontakty intymne.

WSKAZANIA:

- Zaburzenia snu związane z zaburzeniami rytmu snu i czuwania, np. w zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych, lub w związku z pracą zmianową,

- Zaburzenia rytmu dobowego snu i czuwania u pacjentów niewidomych.

DAWKOWANIE:

W zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych: 2 - 3mg melatoniny raz na dobę po zapadnięciu zmroku, rozpoczynając od pierwszego dnia podróży.

Kontynuować leczenie przez 2-3 kolejne dni po zakończeniu podróży.

W zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania związanych np. z pracą zmianową: 1 - 5mg na dobę, na godzinę przed snem.

W zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u osób niewidomych należy przyjmować 0,5 - 5mg raz na dobę około godziny 21:00-22:00.

SKŁAD:

1 tabletka zawiera: substancję czynną: melatoninę 5mg oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, magnezu stearynian, krzemionkę koloidalną bezwodną.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować po spożyciu alkoholu, w ciąży, podczas laktacji, przy zaburzeniach czynności wątroby, depresji, zaburzeniach funkcji układu odpornościowego, zaburzeniach hormonalnych, padaczce, zaburzeniach czynności nerek. Nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych i obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu.

Przechowywać w temperaturze 15-25 st. Celsjusza.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

627
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.