Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Citogla Vis Omk1, sterylny roztwór do oczu, 10 ml

28,57 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

Wyrób medyczny. Sterylny roztwór do oczu z cytykoliną (2%) i kwasem hialuronowym (0,2%) o wysokiej masie cząsteczkowej. Posiada właściwości nawilżające i ochronne, dzięki czemu łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Wspomaga proces regeneracji nabłonka rogówki i spojówki. Kwas hialuronowy wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu natłuszczenia i nawilżenia powierzchni oka.

POJEMNOŚĆ:  10 ml.

DZIAŁANIE:

Kwas hialuronowy, który uzyskuje się metodą syntezy biotechnologicznej, tworzy roztwory mukomimetyczne, mukoadhezyjne i wiskoelastyczne pozwalające zwiększyć stabilność filmu łzowego, a tym samym zapewnić odpowiedni poziom natłuszczenia nawilżenia i ochrony powierzchni oka. Ponadto w przypadku uszkodzeń nabłonka rogówki i spojówki roztwory zawierające kwas hialuronowy tworzą mikrośrodowisko sprzyjające procesom regeneracji powierzchni oka. Citogla Vis Omk1 stanowi wsparcie w procesie integralności błon komórkowych, które uległy uszkodzenia wskutek zmian patologicznych oka (np. jaskra).

WSKAZANIA:

W przypadku podrażnień, uczucia pieczenia i wrażenia obecności ciała obcego w oku, które mogą być spowodowane czynnikami środowiskowymi, takimi jak: wiatr, słońce, suche powietrze, klimatyzacja, ogrzewanie, a także zabiegami chirurgicznymi oka lub zapaleniem spojówek. W przeciwnadciśnieniowym leczeniu pacjentów z jaskrą, jako środek wspomagający.

DAWKOWANIE:

1 kropla 3 razy dziennie, w zależności od potrzeb

SKŁAD:

Sól monosodowa cytykoliny, kwas hialuronowy, jednozasadowy monohydrat fosforanu sodu, dwuzasadowy dodekahydrat fosforanu sodu, chlorek sodu, chlorek benzalkoniowy, woda do iniekcji.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Produkt przeznaczony wyłącznie do oczu. Nie dotykać oka końcówką butelki. Nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku uszkodzenia butelki.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

21409
4 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.