Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Bebilon Nutriton, proszek, 135 g

Cena: 21,19 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 8 ocen

Z tym produktem pacjenci kupili również

Bebilon Nutriton jest preparatem dietetycznym stosowanym u niemowląt, dzieci i dorosłych. Służy do zagęszczania preparatu mlekozastępczego (stosowanego w żywieniu dzieci z alergią pokarmową) lub mleka modyfikowanego w żywieniu niemowląt, które ulewają po karmieniu. Może być także stosowany przy karmieniu piersią. U dorosłych, u których występują trudności w połykaniu, służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych. Ten produkt nie był badany pod kątem bezpieczeństwa użycia u niemowląt przedwcześnie urodzonych i niemowląt z małą masą ciała. Dlatego nie zalecane jest stosowanie produktu w tej grupie.

Bebilon Nutriton może być dodawany bezpośrednio do płynów lub podawany łyżeczką w postaci papki. Jest łatwy w przygotowaniu. Służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych.

POJEMNOŚĆ: 135 g

WSKAZANIA:

Do postępowania dietetycznego: w przypadku skłonności do ulewania u niemowląt i dzieci, w żywieniu dorosłych, u których występują trudności w połykaniu. W przypadku noworodków, niemowląt i dzieci Bebilon Nutriton może być dodawany bezpośrednio do: modyfikowanego mleka dla niemowląt, preparatu mlekozastępczego, napoju, np. wody, soku lub podawany łyżeczką w postaci gęstej papki bezpośrednio przed karmieniem, pojeniem lub spożywaniem półpłynnego posiłku. Osobom dorosłym z zaburzeniami połykania Bebilon Nutriton powinien być dodawany bezpośrednio do płynów lub do posiłków półpłynnych.

DAWKOWANIE:

Sposób użycia bez gotowania; używać wyłącznie załączonej miarki:

- karmienie butelką: przygotuj mleko/preparat mlekozastępczy wg zaleceń producenta. Dodaj Bebilon Nutriton w ilości zgodnej z tabelą przygotowania. Zamknij butelkę. Wymieszaj zawartość butelki ruchem obrotowym między dłońmi (5 sek.). Czas pomiędzy dodaniem proszku a mieszaniem powinien być możliwie najkrótszy. Następnie potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku (20 sek.). Załóż smoczek na butelkę. Odczekaj 7 minut, aby produkt zgęstniał. Odwróć butelkę smoczkiem do dołu dopiero bezpośrednio przed użyciem. Sprawdź temperaturę produktu wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Uwaga! Preparat po kilku minutach gęstnieje, może więc wymagać smoczka z większymi dziurkami.

- w postaci papki: ta metoda może być stosowana u niemowląt karmionych piersią. Przygotować Bebilon Nutriton według proporcji: 1 miarka na 25 ml wody. Dobrze wymieszać i pozostawić na 3-4 minuty do zgęstnienia. Zamieszać ponownie i podawać łyżeczką bezpośrednio przed lub w trakcie karmienia. W przypadku niemowląt karmionych piersią można zastosować papkę podaną bezpośrednio przed każdym karmieniem. Ilość podanej papki należy dobierać indywidualnie, obserwując reakcje niemowlęcia. W razie potrzeby można zwiększyć wielkość porcji papki zgodnie z wyżej podaną proporcją.

SKŁAD:

Maltodekstryna, mączka chleba świętojańskiego, węglan wapnia, siarczan żelazawy, siarczan cynku.

100g proszku zawiera:

- wartość energetyczna: 1345kJ/318kcal;

- tłuszcz 0,3g, w tym: kwasy nasycone 0g; węglowodany 66,2g, w tym: cukry: 6,0g; błonnik 25,1g, białko 0g,

- sód 6,0mg, wapń 335mg, cynk 5,3mg, żelazo 8,8mg. 

Szczegóły Produktu

14326
1 Przedmiot

Arkusz danych

Rodzaj
Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.