Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

KeratoStill, krople do oczu, 10 ml

Cena: 18,08 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy
  • Krople
  • BRUSCHETTINI S

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 6 ocen

Produkty powiązane

KeratoStill, krople do oczu. Wyrób medyczny. To jałowy roztwór hydroksymetylopropylocelulozy i dekspantenolu, który nawilża, powleka i łagodzi podrażnione oczy. Odczyn produktu zapewnia doskonałą zgodność z tkankami oka i płynem łzowym, co wpływa na ich doskonałą tolerancję. Nie powodują wytrącania się nierozpuszczalnych osadów z solami metali lub związkami organicznymi, które mogą występować w płynie łzowym.

POJEMNOŚĆ:  10 ml.

WSKAZANIA:

Krople do oczu KeratoStill są przeznaczone do stosowania w celu ograniczania objawów związanych z obciążeniem narządu wzroku, usuwania objawów suchego oka i lekkich podrażnień związanych z warunkami otoczenia, np. klimatyzacją, pyłem, kurzem, nasłonecznieniem, znużeniem, długą pracą przed komputerem.

DAWKOWANIE:

Wkraplać 1-2 krople preparatu do worka spojówkowego po odchyleniu dolnej powieki, ściskając lekko butelkę. W przypadku konieczności preparat można stosować częściej niż raz na dobę.

SKŁAD:

Hydroksymetyloceluloza 0,3%, dekspantenol, wersenian disodowy, dwuzasadowy fosforan sodu, zasadowy fosforan potasu, woda oczyszczona, środek konserwujący- cetrymid 0,01%.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować na soczewki kontaktowe. Po wkropleniu preparatu należy odczekać co najmniej 15 min przed ponownym założeniem soczewki. Nie dotykać końcówki zakraplacza Nie stosować do oka wykazującego objawy infekcji Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu Zużyć w ciągu 30 dni po otwarciu opakowania. Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

7951
16 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Krople
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.