Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Ketonal Sprint 25mg, 12 saszetek do sporządzenia roztworu

10,07 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 7 ocen

Produkty powiązane

Lek Ketonal Sprint zawiera substancję czynną ketoprofen w postaci ketoprofenu z lizyną. Należy do grupy tzw. niesteroidowych leków przeciwzapalnych – NLPZ.

POJEMNOŚĆ: 12 saszetek

DZIAŁANIE:
Ketonal sprint 25 mg to lek wydawany bez recepty, który jako substancję czynną zawiera ketaprofen w postaci ketaprofenu z lizyną. Należy on do tzw. niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLPZ o  działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

WSKAZANIA:
Ketonal sprint 25 mg to granulat do sporządzania roztworu doustnego w saszetkach przeznaczony do stosowania celem objawowego, krótkotrwałwgo leczenia lekkiego lub umiarkowanego ostrego bólu, takiego jak ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie czy ból po lekkich nadwyrężeniach czy zwichnięciach. Adresowany do osób dorosłych i młodzieży powyżej 16. roku życia.

DAWKOWANIE:
1 saszetka do 3 razy na dobę. Napełnij szklankę do połowy wodą (50 ml), wsyp do niej zawartość saszetki i dokładnie mieszaj przez ok. 30 sekund. Powstały roztwór wypij natychmiast po przygotowaniu, podczas posiłku. Między kolejnymi dawkami należy zachować co najmniej 8-godzinną przerwę. Jeśli po 3 dniach stosowania nie nastąpi poprawa lub pacjent poczuje się gorzej należy skonsultować się z lekarzem.

SKŁAD:
substancja czynna: ketoprofen. Każda saszetka zawiera 25 mg ketoprofenu. Pozostałe składniki: mannitol (E 421), powidon K30, aromat miętowy (zawiera maltodekstrynę i gumę arabską). sodu chlorek, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna

OSTRZEŻENIA:
Lek Ketonal Sprint zawiera sód. Ten lek zawiera mniej niż 1 mmol (23 mg) sodu na saszetkę, to znaczy lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

SANDOZ GMBH
23754
4 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Saszetki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.