Apteka Chojna

ul. Klasztorna 1 (w Intermarche), Chojna

Poniedziałek - Sobota 08:00 – 20:00

Niedziela 10:00 – 18:00


tel.: 91 416 10 91

kom.: 512 222 940

DOJAZD

Apteka zlokalizowana w centrum miasta, w sklepie Intermarche, obok koscioła Mariackiego.

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

PRACUJEMY W NIEDZIELE

Apteka czynna jest również w niedziele. Zapraszamy w godzinach 10:00 - 18:00

Jeśli poszukują Państwo apteki w Chojnie, gdzie można zrealizować dowolną receptę od lekarza rodzinnego lub specjalisty, informujemy, że nasza placówka czynna jest przez 7 dni w tygodniu. Apteka Puls oferuje dostęp do bogatej gamy leków i wyrobów medycznych, dogodną lokalizację oraz wydłużone godziny otwarcia. Kompetentna obsługa z pewnością doradzi Państwu zakup odpowiedniego środka oraz udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

W ofercie naszej apteki znajdą Państwo bogaty asortyment sprawdzonych i bezpiecznych dla zdrowia farmaceutyków. Specjalizujemy się w sprzedaży leków pierwszej potrzeby, specjalistycznych preparatów przepisywanych przez lekarzy oraz artykułów do pielęgnacji. U nas każda mama znajdzie przyjazne i w pełni bezpieczne produkty dla siebie i swojego dziecka. Oferujemy również szeroki wybór markowych dermokosmetyków oraz suplementów diety wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Apteka Chojna – godziny otwarcia

Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 7 dni w tygodniu – również w niedziele handlowe. Apteka znajduje się w dogodnej lokalizacji, na terenie sklepu Intermarche przy ulicy Klasztornej 1. Placówka otwarta jest dla Klienów w godzinach:

  • poniedziałek – sobota: 8.00 – 20.00,
  • niedziela handlowa: 10.00 – 18.00.

Pełnimy również dyżury w święta oraz w godzinach późnowieczornych, zgodnie z przyjętym na dany miesiąc harmonogramem. Mamy możliwość realizacji leków recepturowych, komponowanych według zaleceń lekarzy-specjalistów. Prawo do świadczenia takiej usługi stanowi dowód eksperckiej wiedzy naszych farmaceutów oraz najwyższego standardu obsługi Klientów. Jesteśmy lokalną apteką, która rozumie potrzeby Pacjentów z Chojna i każdego dnia odpowiada na nie bogatą ofertą produktów medycznych. Dzięki długim godzinom otwarcia oraz dyżurom, z usług apteki może skorzystać każdy, kupując niezbędne produkty w wygodnej dla siebie porze.

Apteki w Chojnie – usługi

Oferujemy również możliwość odbioru leków na receptę zarezerwowanych wcześniej przez naszą stronę internetową. Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady lub szczegółowych informacji odnośnie do wybranych leków, nasi certyfikowani farmaceuci są do usług. Z pewnością odpowiedzą na zadane pytania, dzieląc się swoją rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Mogą Państwo przynieść do naszej apteki przeterminowane lekarstwa i wyroby medyczne, przekazując je bezpłatnie do utylizacji.

"Najlepsze ceny w mieście i bogaty asortyment"

Grażyna W.   /   Chojna

"Wspaniała obsługa i ładna apteka"

Maciek T.   /   Chojna

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.