Apteka Trzebiatów 

ul. Nowa 8 (w Intermarche), Trzebiatów

Poniedziałek - Sobota 8:00 – 21:00

Niedziela handlowa 09:00 – 21:00


tel.: 91 384 66 78

kom.: 698 454 489

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

PRACUJEMY W NIEDZIELE

Apteka czynna jest również w niedziele. Zapraszamy w godzinach 09:00 - 19:00

leki po terminie.svg
LEKI PRZETERMINOWANE

Apteka prowadzi nieodpłatną zbiórkę leków przeterminowanych.

W trosce o zapewnienie kompleksowej opieki farmaceutycznej wszystkim mieszkańcom Trzebiatowa oraz okolic uruchomiliśmy aptekę w budynku sklepu Intermarche przy ulicy Nowej 8. Zapewniamy szeroki asortyment towarów, wydłużone godziny otwarcia oraz możliwość skorzystania z oferty apteki wieczorami i w dni wolne – zgodnie z harmonogramem dyżurów.

W ofercie Apteki Puls w Trzebiatowie znajdą Państwo kompletną ofertę artykułów medycznych, leków oraz suplementów diety. W sprzedaży posiadamy m.in. leki bez recepty oraz preparaty wydawane z przepisu lekarza, jak również szeroki wybór dermokosmetyków i środków do profesjonalnej pielęgnacji. U nas znajdą Państwo również starannie wyselekcjonowany zbiór produktów dla najmłodszych, obejmujący leki, kosmetyki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci.

Realizacja leków recepturowych

Oferujemy Państwu sporządzanie leków na bazie receptur lekarskich. Możliwość realizacji takich usług stanowi świadectwo profesjonalizmu farmaceutów oraz bezpieczeństwa i wysokiego standardu obsługi Klientów.

Nasza apteka znajduje się w komfortowej lokalizacji, wewnątrz sklepu Intermarche. Dzięki temu nie ma problemów z dojazdem ani znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Dla Państwa wygody pracujemy również w niedziele handlowe.

Apteka Trzebiatów - sprawdź godziny otwarcia.

Apteka Puls Trzebiatów – godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 8.00 – 21.00,
  • niedziela handlowa: 9.00 – 21.00.

Pełnimy także nocne i świąteczne dyżury. Harmonogram jest na bieżąco aktualizowany. Nasza apteka realizuje recepty od wszystkich lekarzy-specjalistów. Oferujemy możliwość rezerwacji wybranych leków za pośrednictwem strony internetowej oraz ich odbiór w punkcie stacjonarnym. Prowadzimy także zbiórki przeterminowanych wyrobów medycznych oraz lekarstw. Do apteki mogą Państwo przynieść farmaceutyki po terminie przydatności do spożycia i bezpłatnie przekazać do utylizacji.

Kompleksowa opieka farmaceutyczna

W naszych aptekach pracują wyłącznie certyfikowani farmaceuci, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapewniamy fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze odpowiednich leków, informujemy o dostępności, składzie oraz zamiennikach poszczególnych preparatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotnym wsparciem dla wielu Pacjentów jest doświadczony ekspert, dlatego zachęcamy do zadawania pytań zawsze wtedy, gdy mają Państwo jakieś wątpliwości odnośnie do poszczególnych wyrobów medycznych.

"Apteka z bardzo dużym asortymentem dermokosmetyków. Pani, która mnie obsługiwała idealnie dobrała krem do mojej cery"

Monika L.   /   Trzebiatów

"Polecam, dostałam w niej leki, których w żadnej aptece nie było. Personel służy pomocą i zawsze stara się zamówić leki nawet trudno dostępne"

Dominika F.   /   Trzebiatów

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.