Apteka Szczecin Prawobrzeże

ul. Struga 42 (C.H. Outlet Park), Szczecin

Poniedziałek - Sobota 8:00 – 21:00

Niedziela 10:00 – 20:00


tel.: 91 810 67 92

kom.: 662 307 992

DOJAZD

Dojazd do apteki komunikacja miejską – autobus linii 73.

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

PRACUJEMY W NIEDZIELE

Apteka czynna jest również w niedziele. Zapraszamy w godzinach 10:00 - 20:00

Pacjenci zamieszkujący Szczecin Prawobrzeże mogą korzystać z oddziału Apteki Puls usytuowanego przy ul. Struga 42. Nasz punkt stacjonarny usytuowany jest na terenie Centrum Handlowego Outlet Park. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie licznych sklepów sprawia, że wiele osób odwiedza aptekę przy okazji innych zakupów i zaopatruje się w potrzebne im farmaceutyki. Zapewniamy asortyment w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalne wsparcie wykwalifikowanego personelu.

Apteka Szczecin Prawobrzeże – szeroka oferta

Dbamy o dobre zaopatrzenie punktu w leki, suplementy, artykuły higieniczne i materiały opatrunkowe oraz akcesoria medyczne pochodzące od sprawdzonych producentów. Oferujemy również szeroką gamę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci i niemowląt. W aptece w C. H. Outlet Park można zrealizować recepty oraz kupić preparaty dostępne bez nich.

Nasi farmaceuci przygotują również leki recepturowe na zamówienie Pacjenta według zaleceń lekarskich. Posiadamy stosowane uprawnienia oraz nowoczesne zaplecze pozwalające bezpiecznie sporządzić receptury.

W aptece na szczecińskim Prawobrzeżu odbiorą Państwo również leki na receptę, które zostały zamówione za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Apteka Szczecin Prawobrzeże – godziny otwarcia

Apteka zlokalizowana w dogodnym punkcie miasta Szczecin (Prawobrzeże) jest otwarta 7 dni w tygodniu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Pacjentów, którzy często potrzebują leków różnych porach, dlatego pracujemy w wydłużonych godzinach.

Nasz punkt jest czynny:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00,
  • sobota: 8:00 – 21:00,
  • niedziela: 10:00 – 20:00.

Apteka Szczecin Prawobrzeże – dojazd

Oddział Apteki Szczecin Prawobrzeże mieści się w C. H. Outlet Park, które posiada własny parking dla Klientów. Dojazd możliwy jest jednak nie tylko samochodem, ale także linią 73 autobusu miejskiego.

Opieka wykwalifikowanego farmaceuty

W razie problemów z doborem leków bez recepty, suplementów czy preparatów pielęgnacyjnych, nasz dyplomowany farmaceuta zawsze służy pomocą. Personel apteki życzliwie traktuje każdego Pacjenta, objaśnia działanie poszczególnych preparatów i pomaga wybrać dobrze dopasowane produkty w korzystnej cenie.

Apteka Szczecin Prawobrzeże – dyżury

Prowadzimy dyżury w święta i dni wolne od pracy według harmonogramu dyżurów dla aptek w Szczecinie.

"Serdecznie polecam aptekę Puls w Outlecie. Fachowa i życzliwa obsługa zawsze chętna do pomocy. Dodatkowo mają zawsze dostępne leki, nawet te których nie mogłam dostać w innych aptekach."

Marcin W.   /   Szczecin

"Jestem mile zaskoczony wizytą w aptece Puls ... Ceny bardzo atrakcyjne, apteka nowoczesna i świetnie zaopatrzona. Polecam."

Anna U.   /   Szczecin

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.