Apteka Arkonka Szczecin

ul. Arkońska 51, Szczecin

Poniedziałek - Piątek 8:00 – 19:00

Sobota 08:00 – 15:00


tel.: 91 424 44 77

kom.: 664 469 146

DOJAZD

Dojazd do apteki komunikacja miejską – autobus linii 80, 525 / tramwaj linii 3, 10.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

leki po terminie.svg
LEKI PRZETERMINOWANE

Apteka prowadzi nieodpłatną zbiórkę leków przeterminowanych.

Apteka Arkonka w Szczecinie (należąca do sieci aptek Puls) to miejsce, gdzie mogą Państwo zrealizować recepty i zaopatrzyć się w wiele preparatów bez recepty. Punkt stacjonarny mieści się w dogodnym miejscu przy ul. Arkońskiej 51. Dogodny dojazd komunikacją miejską, rozbudowana oferta farmaceutyków w dobrych cenach oraz kompleksowa opieka farmaceutów sprawiają, że nasza apteka ma wielu stałych Klientów.

Apteka Arkonka Szczecin – leki, suplementy diety, dermokosmetyki

W naszej stałej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór leków, suplementów diety, artykułów opatrunkowych i higienicznych, sprzętu oraz akcesoriów medycznych. W stałej sprzedaży posiadamy również markowe dermokosmetyki, które pozwalają skutecznie zadbać o skórę, dzięki zawartym w nich aktywnym substancjom biologicznym. Dodatkowo asortyment obejmuje produkty pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt.

Na miejscu realizujemy recepty przepisane przez lekarza. Istnieje także możliwość odbioru leków na receptę na podstawie zamówień złożonych wcześniej online. Uprawnienia na sporządzanie leków recepturowych pozwalają Pacjentom zamawiać przygotowanie niestandardowych medykamentów. Lekarstwa wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego wyposażenia i sprzętu, ściśle według zaleceń wystawionych przez lekarza.

Apteka Arkonka w Szczecinie prowadzi także bezpłatną zbiórkę leków, których termin ważności do spożycia przeminął.

Apteka Arkonka Szczecin – godziny otwarcia

Czas pracy apteki został dopasowany do potrzeb Pacjentów, którzy mogą potrzebować medykamentów o różnych porach. Nasza apteka jest czynna:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00,
  • sobota: 8:00 – 15:00.

Apteka Arkonka Szczecin – dojazd

Apteka Arkonka w Szczecinie zlokalizowana jest w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Do naszego punktu można dojechać tramwajami linii 3 i 10 oraz autobusami miejskimi linii 80 i 525.

Profesjonalne porady farmaceutów

Zespół apteki Arkonka tworzą wykwalifikowani farmaceuci, którzy chętnie udzielają porad. Personel pomaga dobierać leki i ich zamienniki, suplementy diety oraz kosmetyki idealnie dopasowane do problemu przedstawionego przez Pacjenta. Dyplomowany farmaceuta zawsze pomoże Państwu wybrać najlepszy preparat w dobrej cenie.

Apteka Arkonka Szczecin – dyżury

Aptek Arkonka realizuje dyżury nocne, w dni wolne od pracy i święta w ramach dyżurów aptek w Szczecinie. To pozwala Pacjentom kupić potrzebne leki w niespodziewanym momencie.

"Zawsze znajduje tu wszystkie potrzebne mi leki na receptę"

Krzysztof M.   /   Szczecin

"Apteka z dobrym zaopatrzeniem i miłą obsługą"

Piotr N.   /   Szczecin

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.