Apteka Szczecin Niebuszewo

ul. Warcisława 27a, Szczecin

Poniedziałek - Piątek 8:00 – 20:00

Sobota 08:00 – 18:00

Niedziela 10:00 – 16:00


tel.: 91 421 34 22

kom.: 664 469 149

DOJAZD

Dojazd do apteki komunikacja miejską – autobus linii 69, 523.

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

PRACUJEMY W NIEDZIELE

Apteka czynna jest również w niedziele. Zapraszamy w godzinach 10:00 - 16:00

Sieć Aptek Puls wyszła naprzeciw potrzebom mieszkańców osiedla Niebuszewo w Szczecinie i przygotowała szeroką ofertę w punkcie zlokalizowanym przy ul. Warcisława 27a. W aptece na Pacjentów czeka rozbudowany asortyment medykamentów, suplementów, artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych oraz innych wyrobów medycznych. Korzystne ceny, bogaty asortyment leków oraz wykwalifikowany personel zapewniający fachową pomoc farmaceutyczną sprawiają, że apteka ma wielu stałych Klientów.

Apteka Szczecin Niebuszewo – szeroki wybór produktów aptecznych

W Aptece Puls w Niebuszewie (Szczecin) można zrealizować recepty wystawione przez lekarza oraz odebrać lekarstwa na receptę zamówione za pośrednictwem strony internetowej. Wśród asortymentu posiadamy również wiele farmaceutyków bez recepty, artykułów higienicznych i opatrunkowych, sprzętu medycznego, akcesoriów. Ponadto polecamy skuteczne kremy i inne dermokosmetyki znanych marek przeznaczone dla osób dorosłych oraz dzieci.

Pacjenci mogą zamawiać w naszym punkcie również leki recepturowe, ponieważ apteka posiada pozwolenie na ich sporządzanie i wydawanie. Receptury przygotowywane są przez dyplomowanych farmaceutów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, które zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Apteka Szczecin Niebuszewo – godziny otwarcia

Apteka działa 7 dni w tygodniu, dlatego Pacjenci mogą u nas realizować recepty i robić zakupy także w niedziele. Punkt jest czynny:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00,
  • sobota: 8:00 – 18:00,
  • niedziela: 10:00 – 16:00.

Apteka Szczecin Niebuszewo – dojazd

Apteka Puls na osiedlu Niebuszewo w Szczecinie usytuowana jest w punkcie z dobrym dojazdem. Można do niej dotrzeć autobusami miejskimi (linie 69 i 523).

Porady doświadczonego farmaceuty

Apteka Puls Szczecin Niebuszewo zatrudnia starannie dobrany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Podczas rekrutacji dużą wagę przykładamy do tego, aby nasi pracownicy byli komunikatywni, życzliwi i pomocni. To pozwala nam zapewnić wszystkim Pacjentom profesjonalną opiekę farmaceutyczną. Nie wiedzą Państwo, który preparat będzie najlepszy lub poszukują skutecznego zamiennika drogiego leku? Farmaceuci z naszej apteki chętnie pomogą dobrać najlepszy produkt, doradzą, co kupić na konkretne dolegliwości czy polecą dobry suplement diety.

Apteka Szczecin Niebuszewo – dyżury

Apteka jest otwarta według standardowych godzin pracy oraz realizuje dyżury świąteczne przydzielone aptekom w Szczecinie.

"Polecam na zakupy stacjonarnie jak i po odbiór zamówień internetowych :)"

Krzysztof K.   /   Szczecin

"Gorąco polecam! Często kupuję tutaj kosmetyki, wybór bardzo duży, znane marki, obsługa profesjonalna i zawsze dodają fajne próbki lub gratisy"

Ewa O.   /   Szczecin

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.