Apteka Szczecin

ul. Felczaka 8 (obok Urzędu Miejskiego), Szczecin

Poniedziałek - Piątek 8:00 – 20:00

Sobota 08:00 – 16:00


tel.: 91 423 18 21

kom.: 664 469 144

DOJAZD

Dojazd do apteki komunikacja miejską – autobus linii 70.

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

leki po terminie.svg
LEKI PRZETERMINOWANE

Apteka prowadzi nieodpłatną zbiórkę leków przeterminowanych.

Osoby zamieszkujące Szczecin lub najbliższe okolice zapraszamy do apteki Puls przy Błoniach posiadającej bogatą ofertę dopasowaną do potrzeb różnych Pacjentów. Punkt stacjonarny usytuowany jest w dogodnym miejscu obok Urzędu Miejskiego – przy ul. Felczaka 8. Wygodny dojazd sprawia, że apteka cieszy się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz leków, suplementów diety oraz wysokiej jakości dermokosmetyków i sprawdzonych produktów do pielęgnacji dzieci. Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych farmaceutów, którzy doradzą Państwu podczas wyboru leków bez recepty.

Apteka Szczecin – rozbudowana oferta leków, suplementów i dermokosmetyków

W naszej aptece w Szczecinie Pacjenci znajdą bogaty asortyment leków bez recepty oraz medykamentów wydawanych wyłącznie na receptę wystawioną przez lekarza. Polecamy również markowe dermokosmetyki i środki do pielęgnacji (ciała, twarzy, włosów, paznokci), starannie dobrane suplementy diety oraz inne wyroby i akcesoria medyczne.

Posiadamy uprawnienia potrzebne do sporządzania i wydawania leków recepturowych. Nowoczesne wyposażenie i narzędzia pozwalają personelowi przygotować najwyższej jakości produkty wyróżniające się skutecznością i bezpieczeństwem stosowania.

Apteka Szczecin – godziny otwarcia

Apteka przy Błoniach w Szczecinie wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów i ich różnej dyspozycyjności w ciągu dnia, dlatego w dni robocze czynna jest w wydłużonych godzinach. Nasza placówka pracuje:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00,
  • sobota 8:00 – 15:00.

Apteka Szczecin – dojazd

Lokalizacja przy Urzędzie Miasta w Szczecinie sprawia, że do apteki jest dogodny dojazd autobusem miejskiej linii 70.

Profesjonalna pomoc farmaceuty

Apteka Puls w Szczecinie zatrudnia starannie dobrany personel, który kwalifikacje zawodowe łączy z pasją. Nasi dyplomowani farmaceuci chętnie doradzą Państwu podczas zakupu leków, suplementów diety, dermokosemtyków czy artykułów pielęgnacyjnych. Pomagamy dobrać preparaty dopasowane do indywidualnych potrzeb i dostępne w atrakcyjnej cenie.

Oprócz standardowej realizacji recept na miejscu, w aptece można odebrać także rezerwacje złożone online. Dodatkowo prowadzimy bezpłatną zbiórkę leków przeterminowanych.

Dyżury aptek – Szczecin

Apteka otwarta jest w swoje standardowe dni pracy oraz pełni dyżury poza ich godzinami. Punkt realizuje dyżury według harmonogramu przygotowanego dla aptek w Szczecinie.

"Polecam. Brak problemów z dostępnością leków. Pełen profesjonalizm i duża wiedza farmaceutów"

Tomek D.   /   Szczecin

"Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tej aptece, super przystępne ceny, obsługa przemiła i nastawiona przede wszystkim na pomaganie pacjentom"

Michał O.   /   Szczecin

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.