Apteka Pomorzany Szczecin

ul. Mieszka I 73 (w C.H. Molo), Szczecin

Poniedziałek - Sobota 8:30-21:00

Niedziela 10:00 – 20:00


tel.: 91 432 51 54

kom.: 664 469 145

DOJAZD

Apteka zlokalizowana w Centrum Handlowym Molo.

DERMOKOSMETYKI

Apteka posiada w ofercie szeroką ofertę dermokosmetyków oraz produktów do pielęgnacji dzieci.

RECEPTURA

Apteka realizuje leki recepturowe. Nowoczesne narzędzia i wyposażenie gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leku.

PRACUJEMY W NIEDZIELE

Apteka czynna jest również w niedziele.

Apteka Pomorzany - oferta i lokalizacja

Mieszkańców osiedla Pomorzany zapraszamy do naszej placówki w C.H. Molo przy ulicy Mieszka I 73 w Szczecinie. Komfortowo zrealizujesz tutaj recepty, zakupisz leki, suplementy i kosmetyki. Skorzystasz także z porad doświadczonych farmaceutów. Lokalizacja na terenie centrum handlowego zapewnia dogodny dojazd i niezbędne miejsca parkingowe.

Apteka Pomorzany - co tutaj znajdziesz?

Apteka na Pomorzanach każdego dnia zapewnia klientom bogaty wybór medykamentów, wyrobów kosmetycznych i suplementów diety. Znajdziesz tutaj także środki do pielęgnacji, akcesoria medyczne, materiały opatrunkowe i higieniczne. Wiedza i doświadczenie farmaceutów pozwalają nam na oferowanie medykamentów w pełni zgodnych z zaleceniami lekarskimi, cechujących się najwyższą jakością i czystością.

Nasi fachowcy chętnie doradzą Ci i pomogą w wyborze właściwego preparatu. Objaśnią również sposób stosowania i dawkowania leków. Apteka na Pomorzanach realizuje także recepty, zarówno na miejscu, jak i zamówione za pośrednictwem strony internetowej.

Apteka Pomorzany – godziny otwarcia

Farmaceuci z apteki na Pomorzanach czekają na Ciebie 7 dni w tygodniu. Placówka pracuje w wydłużonych godzinach. Skorzystasz z naszych usług:

  • poniedziałek – piątek: 8:30 – 21:00,
  • sobota: 8:30 – 21:00,
  • niedziela: 10:00 – 20:00.

Apteka Pomorzany – dojazd

Apteka na Pomorzanach jest placówką przyjazną dla kierowców samochodów osobowych. Dzięki lokalizacji na terenie centrum handlowego Molo możesz skorzystać z obszernego parkingu. Dojedziesz do nas również komunikacją miejską: autobusami numer 53 i 61 oraz tramwajem numer 11.

Apteka Pomorzany - dyżur

Czekamy na klientów nie tylko w czasie standardowych godzin otwarcia apteki, ale także w wyznaczone dni dyżurów. Dzięki temu możesz liczyć na nasze usługi również w razie wystąpienia nagłej konieczności. Zapraszamy!

"Jak najbardziej polecam. Apteka z atrakcyjnymi cenami, bardzo szerokim asortymentem suplementów diety, dermokosmetyków i innych produktów"

Ewelina M.   /   Szczecin

"Chętnie skorzystam ponownie z zakupów w tej aptece. Miła, fachowa obsługa i konkurencyjne ceny"

Ola S.   /   Szczecin

Wyślij nam swoją opinię

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.