Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Aesculan, maść doodbytnicza, na hemoroidy 30 g

18,37 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 9 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Aesculan to maść doodbytnicza stosowana tradycyjnie w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej.

POJEMNOŚĆ: 30 g

DZIAŁANIE:
Aesculan wykazuje działanie miejscowo znieczulające oraz łagodne przeciwzapalne i ściągające. Skuteczność preparatu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i doświadczeniu.

WSKAZANIA:
Aesculan stosuje się w tradycyjnie w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej występujących w pierwszej fazie choroby, charakteryzującej się występowaniem słabo nasilonych objawów bólowych i świądu.

DAWKOWANIE:
Za pomocą załączonej kaniuli nałożyć maść na chore miejsce lub wcisnąć do odbytnicy ok. 0,5 - 1,0 g (pasmo maści o długości ok. 2 cm), 2 - 3 razy dziennie, aż do ustąpienia ostrych objawów. Następnie dawkę można zmniejszyć stosując maść raz na dobę.

SKŁAD:
Substancje czynne: wyciąg suchy z kory kasztanowca (Hippocastani corticis extractum siccum), lidokainy chlorowodorek (Lidocaini hydrochloridum). 1 g maści zawiera: 62,5 mg wyciągu suchego z kasztanowca, 5 mg lidokariny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: tanina, olejek eteryczny rumiankowy, makrogol 300, wazelina biała, lanolina, parafina ciekła, bronopol, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA: 
W przypadku wystąpienia nasilonego krwawienia z odbytu, krwi w stolcu lub silnych dolegliwości bólowych należy skonsultować się z lekarzem. Lek może powodować reakcje alergiczne.

Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

1610

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Maść
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.