Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Nervosol TABS, na uspokojenie 30 tabletek

14,41 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Nervosol TABS jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym, stosowany w łagodnych  stanach napięcia nerwowego i trudnościach w zasypianiu.

POJEMNOŚĆ:  30 tabletek

DZIAŁANIE:
Nervosol TABS jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym , do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania. Substancjami czynnymi leku są wyciąg wodno-alkoholowy suchy z korzenia kozłka (Valerianae extractum hydroalcoholicum siccum) i wyciąg suchy z szyszek chmielu (Lupuli floris extractum siccum). Stosuje się go tradycyjnie w łagodnych stanach napięcia nerwowego i trudnościach w zasypianiu.

WSKAZANIA:
Stosuje się go w łagodnych stanach napięcia nerwowego i trudnościach w zasypianiu.

DAWKOWANIE:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: w łagodnych stanach napięcia nerwowego 2 tabletki powlekane 3 razy na dobę; w przypadku trudności w zasypianiu jako lek wspomagający sen 2 tabletki powlekane na godzinę przed udaniem się na spoczynek. Maksymalna dawka dobowa leku to 6 tabletek.

SKŁAD:
1 tabletka zawiera :100 mg wyciągu wodno-alkoholowego z Valeriana officinalis L.s.l., radix (korzeń kozłka) (3 – 6 : 1), ekstrahent: etanol (70% V/V)  i 32 mg wyciągu (jako wyciąg suchy) z Humulus lupulus L., flos (szyszki chmielu) (4 – 8 : 1 ), ekstrahent: etanol (40% V/V). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: glukoza ciekła suszona rozpyłowo, lecytyna sojowa,  czerwieni allura AC lak glinowy (E129). Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna z dodatkiem krzemionki koloidalnej bezwodnej, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, otoczka Opadry II.

OSTRZEŻENIA:
Podczas stosowania leku Nervosol TABS mogą wystąpić zaburzenia żołądka i jelit: nudności, skurczowe bóle brzucha – częstość nieznana.

   

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23848
4 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek ziołowy
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.