Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Novostella, 10 mg, 60 tabletek

30,35 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 10 ocen

Novostella uzupełnia niedobory DHEA w organizmie, przez co może opóźniać procesy starzenia, dzięki czemu może wpływać korzystnie na skórę, wagę, sprawność psychiczną i fizyczną.

POJEMNOŚĆ:  60 tabletek

DZIAŁANIE:
Lek Novostella zawiera substancję czynną prasteron (dehydroepiandrosteron, DHEA), która należy do grupy hormonów steroidowych. Jego ilość w organizmie zmniejsza się w trakcie starzenia. Najwyższe stężenie prasteronu u kobiet występuje między 20. a 30. rokiem życia, a po 30. roku zmniejsza się ono stopniowo. Może wpływać korzystnie na skórę, wagę, sprawność psychiczną i fizyczną.

WSKAZANIA:
Lek Novostella jest wskazany w leczeniu niedoboru dehydroepiandrosteronu (prasteronu) u kobiet z potwierdzonym laboratoryjnie niedoborem prasteronu.

DAWKOWANIE:
Dawka początkowa to 1 tabletka (10 mg) raz na dobę. Lek należy przyjmować rano, zgodnie z naturalnym rytmem wydzielania hormonu DHEA. Dawkę początkową należy stopniowo zwiększyć (po 2 tygodniach o 1 tabletkę na dobę) do czasu uzyskania pożądanych efektów leczniczych. Zmiana dawki, w szczególności zwiększenie dawki, wymaga zawsze porozumienia z lekarzem. Maksymalnie można przyjąć 2 tabletki (20 mg) na dobę.

SKŁAD:
1 tabletka zawiera 10mg prasteronu. Pozostałe składniki: ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), magnezu stearynian.

OSTRZEŻENIA:
Rozpoczęcie przyjmowania leku Novostella należy omówić z lekarzem, który zleci wykonanie koniecznych badań i na ich podstawie zdecyduje o konieczności stosowania tego leku.   Pacjentki w wieku poniżej 40 lat nie powinny stosować tego leku.   Bez porozumienia z lekarzem pacjentka nie powinna zmieniać a w szczególności zwiększać dawki leku.

   

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24515
2 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.