Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Exoderil 1% krem 15 g

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen
19,52 zł
Brutto

Lek o miejscowym działaniu przeciwgrzybiczym do stosowania zewnętrznego.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

POJEMNOŚĆ: 15g

Krem na grzybice Exoderil

To środek w formie kremu, przeciwdziałający grzybicy skóry. Wykazuje skuteczne działanie również w przypadku inwazji drożdżaków i pleśniaków. Exoderil 1% BIOCHEMIE GMBH może być używany w leczeniu łupieżu pstrego. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Zwalcza stan zapalny skóry i zapobiega nawrotom choroby.

Wskazania:

Wskazaniami do stosowania są miejscowe zakażenia grzybicze, takie jak:

  • -grzybica stóp i dłoni (w przestrzeniach międzypalcowych),
  • -zakażenia skóry, których przyczyną są drożdżaki,
  • -grzybica w obrębie fałdów skórnych i skóry gładkiej, w tym pachwin
  • -łupież pstry.

Dawkowanie:

Dorośli: raz na dobę, na oczyszczoną, zmienioną chorobowo powierzchnię skóry z marginesem zdrowej tkanki - minimum przez 7 dni.

W celach profilaktycznych należy kontynuować aplikację kremu na grzybicę przez nawet 14 dni od momentu, kiedy znikną ostatnie objawy choroby.

W czasie używania leku należy unikać ścisłego kontaktu odzieży z powierzchnią zmienioną chorobowo. W przypadku grzybicy dłoni i stóp należy powziąć dodatkowe środki ostrożności w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby, a także rygorystycznie przestrzegać zasad higieny osobistej.

Exoderil skład:

W 1 g kremu Exoderil znajduje się 10 mg naftyfiny chlorowodorku w formie substancji czynnej.

Inne substancje pomocnicze w składzie:

Sodu wodorotlenek, Alkohol benzylowy, Sorbitanu stearynian, Cetylu palmitynian Alkohol cetylowy, Alkohol stearylowy, Polisorbat 60, Izopropylu myrystynian, Woda oczyszczona.

Przeciwwskazania do używania Exoderil

Nie należy używać kremu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z substancji. Krem przeciwgrzybiczy nie powinien być stosowany u dzieci, a także kobiet ciężarnych i karmiących piersią, z powodu braku badań potwierdzających bezpieczeństwo terapii u tych osób.

Ostrzeżenia:

Preparatu nie można aplikować bezpośrednio na rany, błony śluzowe, w okolicach oczu, ust - działa drażniąco. W razie ich wystąpienia należy krem odstawić.

Z uwagi na zawartość potencjalnie drażniących środków pomocniczych Exoderil 1% może wywoływać skórne reakcje alergiczne, na przykład w formie kontaktowego stanu zapalnego skóry, u osób podatnych i wrażliwych.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

1098

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Krem
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.