Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Sal Vichy factitium, 600mg, 40 tabletek musujących

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 5 ocen
8,31 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Produkt leczniczy Sal Vichy factitium jest mieszaniną soli alkalicznych w postaci tabletek musujących stosowanych w celu poburzenia produkcji i wydzielania żółci.

POJEMNOŚĆ:  40 tabletek.

DZIAŁANIE:

Lek Sal Vichy factitium działa zobojętniająco na kwaśną treść żołądka, zwiększa rezerwę alkaliczną krwi, działających żółciopędnie i żołciotwórczo. Zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych.

WSKAZANIA:

Lek Sal Vichy factitium to produkt leczniczy stosowany pomocniczo w leczeniu nadkwaśności treści żołądka, przewlekłym zapaleniu pęcherzyka żółciowego, kamicy żółciowej.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Dorośli: doustnie, rozpuścić 1-2  tabletek w szklance przegotowanej, ciepłej wody. Pić 3 razy na dobę przed jedzeniem.

SKŁAD:

Substancjami czynnymi leku są: sodu wodorowęglan (Natrii hydrogenocarbonas), sodu chlorek (Natrii chloridum), sodu wodorofosforan bezwodny (Natrii hydrophosphas anhydricus), sodu siarczan bezwodny (Natrii sulfas anhydricus), potasu wodorowęglan (Kalii hydrocarbonas).

1 tabletka zawiera 600 mg soli w tym jony: Na+ 220 mg, K+ 8 mg, CO3 2- 492 mg, Cl- 27 mg, SO42- 16 mg, HPO42- 8 mg

Substancje pomocnicze: sodu wodorowęglan, sacharoza, benzoesan sodu, kwas winowy.

OSTRZEŻENIA:

Zachować szczególną ostrożność stosując Sal Vichy factitium u pacjentów na diecie ubogosodowej ze względu na zawartość sodu (lek zawiera do 9,60 mmol (albo 220,73 mg) sodu na dawkę, co należy wziąć pod uwagę u pacjentów ze zmniejszoną czynnością nerek i u pacjentów kontrolujących zawartość sodu w diecie).

Preparat zawiera cukier - należy stosować ostrożnie u chorych na cukrzycę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w celu ochrony przed wilgocią.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

1999
4 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki musujące
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.