Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Diohespan Max żylaki diosmina 1 g 60 tabletek

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 10 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY
51,71 zł
Brutto

Lek Diohespan max skutecznie oddziałuje na mikrokrążenie poprzez zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych oraz eliminując stany zapalne

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

DZIAŁANIE:

zawierający wyjątkowo wysoką dawkę diosminy Diohespan Max to lek na hemoroidy bez recepty dostępny w postaci tabletek przeznaczonych do przyjmowania doustnego. Preparat wspiera leczenie hemoroidów, zwiększając napięcie naczyń krwionośnych, eliminując stany zapalne oraz wykazując działanie ochronne na żyły. Znajdująca się w jego składzie diosmina wpływa też na zmniejszenie obrzęku i dolegliwości bólowych, które towarzyszą żylakom kończyn dolnych. Dodatkowo przyspiesza proces gojenia niektórych ran. Substancja czynna leku łatwo się rozpuszcza w sokach trawiennych i jest dobrze wchłaniana z przewodu pokarmowego.

Lek na hemoroidy Diohespan Max

WSKAZANIA:

Diohespan Max to lek na żylaki kończyn dolnych, który jest wskazany do stosowania w przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych. Jego przyjmowanie jest zalecane w szczególności osobom zmagającym się z takimi objawami jak ciężkość nóg, nocne kurcze oraz ból w obrębie kończyn dolnych. Ponadto preparat na żylaki nóg Diohespan Max może być stosowany u pacjentów ze stanami pozakrzepowymi, obrzękiem limfatycznym, drętwieniem oraz dolegliwościami związanymi z zespołem niespokojnych nóg.

Diohespan Max na hemoroidy bez recepty

POJEMNOŚĆ: 60 tabletek.

SKŁAD

1 tabletka zawiera: substancję czynną: 1000 mg diosminy oraz alkohol poliwinylowy, kroskarmelozę sodową, k, krzemionkę koloidalną bezwodną, stearynian magnezu.

DAWKOWANIE:

zaleca się przyjmowanie 1 tabletki Diohespan Max raz dziennie. Tabletkę należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody. W przypadku nasilenia dolegliwości towarzyszących żylakom odbytu zalecana dawka to 3 tabletki na dobę przez 4 dni. W razie kłopotów z połknięciem tabletkę można rozkruszyć. Nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji do spożycia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

nie stosować w przypadku nadwrażliwości na diosminę lub którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli po siedmiu dniach kuracji nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy odstawić lek i zasięgnąć konsultacji lekarza. Po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nie stosować produktu po upływie terminu ważności, który znajduje się na oowaniu.

Szczegóły Produktu

14460
75 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.