REGENERUM Serum regeneracyjne do włosów 125ml
- Dermokosmetyk
- Serum
- AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Na podstawie: 7 ocen
Regenerum Serum do włosów to wzmacniająco-regenerujące serum do włosów, które przywraca kosmykom blask i utraconą sprężystość, a także sprawia, że włosy stają się wyraźnie zdrowsze.
POJEMNOŚĆ: 125ml
ZASTOSOWANIE:
Regeneracja włosów suchych, zniszczonych i osłabionych.
SPOSÓB UŻYCIA:
Może być stosowane jako okresowa kuracja lub przez cały rok. Serum należy nakładać na umyte, wilgotne włosy. Następnie dokładnie wmasować we włosy od nasady, aż po same końce. Po około 5–10 minutach dokładnie spłukać.
Stosować dwa razy w tygodniu lub częściej, w zależności od indywidualnych potrzeb.
AKTYWNE SKŁADNIKI:
Ekstrakt z kiełków soi i pszeniczy, pantenol (prowitamina B5) i olej rycynowy
Szczegóły Produktu
Arkusz danych
- Rodzaj
- Dermokosmetyk
- Postać
- Serum
Szczegółowe referencje
Napisz opinię
Karta niestandardowa produktu

Produkty powiązane
- Dermokosmetyk
- Szampon
- Kosmetyk
- Szampon
- Wyrób medyczny inny
- Szampon
- Kosmetyk
- Szampon
- Dermokosmetyk
- Szampon
- Dermokosmetyk
- Szampon
- Dermokosmetyk
- Szampon
- Dermokosmetyk
- Szampon
Produkty powiązane według marki
- Wyrób medyczny leczniczy
- Syrop
Herbapect syrop 240 g
Syrop Herbapect to złozony preparat zawierający wyciąg płynnego ziela tymianku, nalewkę z korzenia pierwiosnka lekarskiego i sulfogwajakol potasu. Dzięki nim preparat stosuje się w nieżytach górnych dróg oddechowych.
- Kosmetyk
- Żel
AROMACTIV BABY Żel 20 g
Żel Aromactiv baby jest przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Masaż przy pomocy żelu Aromactiv baby uwalnia odświeżające i oczyszczające zapachy sosny, mięty i eukaliptusa, pomaga dziecku odprężyć się i spokojnie zasnąć
- Wyrób medyczny leczniczy
- Proszek do sporządzenia zawiesiny doustnej
IRIGASIN Zestaw (saszetki 12szt.+butelka)
Irigasin to wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.
- Kosmetyk
- Płyn
ILADIAN Żel do higieny intymnej 40+ 180ml
- Kosmetyk
- Żel
ILADIAN Żel do higieny intymnej 180 ml
Iladian to hipoalergiczny żel przeznaczony zarówno do ochrony przed szkodliwymi mikroorganizmami oraz podrażnieniami, jak i do pielęgnacji stref intymnych w sytuacjach wymagających dodatkowego wsparcia.
- Suplement diety
- Żelki
Magmisie żelki 30 sztuk
Suplement diety Magmisie to żelki zawierające Magnez i witamina B6 które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
- Kosmetyk
REDBLOCKER Zestaw Krem na dzień + Krem na noc +...
Zestaw Redbloker dla skóry naczynkowej. Zawiera: Krem na dzień, krem na noc, płyn micelarny.
- Dietetyczny środek spożywczy
- Krople
- Wyrób medyczny leczniczy
- Żel