Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Lenor Spring Awakening Płyn do Płukania Tkanin 798ml (38 Prań)

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY
  • 31-12-2028
  • środek do prania
15,36 zł
Brutto

Lenor Spring Awakening 798 ml to wyjątkowy płyn do płukania tkanin, który zapewnia uczucie czystości i świeżości nawet przez 7 dni po praniu.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Lenor Spring Awakening Płyn do Płukania Tkanin 798ml (38 Prań)

POJEMNOŚĆ:

798ml

ZASOTOSOWANIE:

Płyn do płukania Lenor zapewnia świeżość bielizny do 7 dni (zauważalna świeżość Lenor do 1 tygodnia). Technologia aktywnej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami zabezpiecza tkaniny przed nieprzyjemnym zapachem podczas noszenia. Aby zapewnić długotrwałą świeżość, stosuj płyn do prania Lenor w połączeniu z detergentem. Lenor to niezwykła delikatność i skuteczność, a jego cudowny zapach utrzymuje się aż do tygodnia. Dzięki specjalnie opracowanej formule - technologii aktywnej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami, Twoje tkaniny są zabezpieczone przed niechcianym zapachem nawet w trakcie użytkowania. Delikatny i przyjazny dla skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:

Aby zapewnić długotrwałą świeżość i miękkość:

Dodaj odpowiednią ilość płynu do przegródki na płyn do płukania w pralce – zwykle 21 ml na jedno pranie

Nie nalewaj bezpośrednio na tkaniny, aby uniknąć plam

Stosuj razem z płynem do prania Lenor, aby wzmocnić efekt świeżości

Przechowuj w temperaturze poniżej 25°C, z dala od promieni słonecznych

SKŁAD:

5% kationowych środków powierzchniowo czynnych, substancje zapachowe, salicylan amylu, octan dimetylofenetylu, olejek eteryczny z pogostemon patchouli, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny.

Szczegóły Produktu

900888
5 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
środek do prania
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.