Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

KaszleQ syrop 300ml

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 2 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

KASZLE-Q Syrop ziołowy na suchy i mokry kaszel dla dzieci i dorosłych

POJEMNOŚĆ:  300ml

WŁAŚCIWOŚCI:

Wyrób medyczny KASZLE-Q syrop zawiera naturalne substancje czynne, unikalną mieszankę 5 ziół: babki (Plantago lanceolata), kadzidłowca (Boswellia serrata), macierzanki (Thymus serpyllum), bazylii (Ocimum basilicum), eukaliptusa (Eucalyptus globulus), które pomagają łagodzić najczęstsze objawy związane z przeziębieniem, takie jak: kaszel, podrażnione gardło, ból gardła, drapanie w gardle. Szczególnie istotny jest ekstrakt z boswellii czyli kadzidłowca, który uzupełnia działanie klasycznych ziół, znacznie zwiększając i wydłużając działanie syropu.

Syrop KASZLE-Q tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła. W ten sposób KASZLE-Q łagodzi podrażnienia i kaszel oraz zmniejsza uczucie drapania w gardle. Produkt może być stosowany od 3 roku życia. Może być stosowany przez osoby z celiakią, a także przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

KASZLE-Q syrop zawiera unikalną mieszankę 5 ekstraktów ziołowych, które pomagają łagodzić typowe dolegliwości związane z przeziębieniem:

przynosi ulgę przy kaszlu, łagodzi podrażnione gardło, zmniejsza ból gardła, przynosi ulgę przy drapaniu w gardle.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Dorośli 3x dziennie 1 łyżkę stołową (15 ml), dzieci 3x dziennie 1 łyżeczkę (5 ml). Działanie na błonę śluzową gardła można wspomóc poprzez krótkie płukanie gardła zalecaną dawką syropu.

Dzięki temu syrop lepiej przylega i oddziałuje na zmienioną błonę śluzową gardła, miękkiego podniebienia i migdałków. Wstrząsnąć przed otwarciem. Wszelkie osady są naturalną cechą produktu. Nie stosować przez okres dłuższy niż 30 dni.

SKŁAD:

Woda oczyszczona, sorbitol, fruktoza, wodno-alkoholowy ekstrakt z babki lancetowatej, wodno- alkoholowy ekstrakt z macierzanki, polisorbat 20, cytrynian trójsodowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, sodu, guma ksantanowa, ekstrakt wodny z bazylii, ekstrakt wodny z eukaliptusa, ekstrakt wodny z boswellii, aromat śliwkowy i miodowy, sukraloza, mentol, selen (selenian sodu pentahydrat).

Szczegóły Produktu

000071
24 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.