Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

ClinSin med proszek do sporządzania roztworu - 30 sasz.

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 11 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY
  • Kosmetyki

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Wyrób medyczny ClinSin med to zestaw do płukania nosa i zatok dla młodzieży powyżej 12 roku życia i dorosłych.

POJEMNOŚĆ: 30 sasz.

ZASTOSOWANIE:

Produkt do stosowania w pielęgnacji i oczyszczaniu nosa i zatok w przypadku zapalenia zatok przynosowych, nieżytów nosa różnego pochodzenia, wysokiego zapylenia lub przesuszenia powietrza, a także wysuszenia śluzówki po stosowaniu leków do nosa. Zalecany jest również przy objawach pooperacyjnych nosa i zatok oraz w celach profilaktycznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

W zależności od rodzaju pożądanego roztworu wsyp zawartość 1 saszetki (roztwór izotoniczny) lub zawartość 2 saszetek (roztwór hipertoniczny) i zalej ciepłą, przegotowaną wodą do poziomu oznaczonego linią 240 ml. Zakryj otwór w nakrętce za pomocą palca i dokładnie wymieszaj zawartość, aż do uzyskania klarownego roztworu. Nachyl się nad umywalką bądź miską, przyłóż końcówkę irygatora do jednej dziurki nosa. Oddychając przez usta ściśnij butelkę, tak aby połowa roztworu dostała się do nosa - wypłynie on wraz z wydzielinami drugą dziurką, więc nie należy jej uciskać. Płukanie powtórzyć z drugą dziurką nosową. Oczyść nos poprzez wydmuchanie w czystą chusteczkę. Pozostały w irygatorze roztwór wylej. Zatoki płukać 1-2 razy dziennie. Należy zachować co najmniej godzinną przerwę pomiędzy płukaniem, a wyjściem na dwór (przy temperaturze poniżej 19ºC) lub pójściem spać.

SKŁAD:

1 saszetka zawiera chlorek sodu w ilości 2,16 g.

Szczegóły Produktu

5906204017293
3 Przedmioty

Arkusz danych

Status produktu
Kosmetyki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.