Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Health Labs Care Lactoferrin Natural+ 30 kapsułek

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Health Labs Care Lactoferrin Natural+ 30 kapsułek

POJEMNOŚĆ: 30 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Suplement diety Health Labs Care Lactoferrin Natural+ to wysokiej jakości produkt, który zawiera naturalną laktoferynę z mleka krowiego. Substancja ta posiada wiele korzyści dla zdrowia człowieka. Preparat od Health Labs cechuje się prostym, czystym składem oraz wygodną do stosowania postacią kapsułek.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: Zaleca się przyjmować 12 kapsułki dziennie. (produkt zawiera 15-30 porcji)

SKŁAD:

Laktoferyna 150 mg

Aktywne białko, naturalnie występujące w wielu płynach ustrojowych, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej.

Posiada zdolność wiązania żelaza.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

31525
18 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Suplement diety
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.