Apap Intense ibuprofen 0,2g+ paracetamol 0,5g, 10 tabletek
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- 30-04-2025
- OTC
- 31-03-2028
- 01-04-2027
APAP INTENSE 200 mg + 500 mg 10 tabletek
POJEMNOŚĆ: 10 tabletek
WSKAZANIA:
ibuprofen 200 mg i paracetamol 500 mg, tabletki powlekane. Wskazania do stosowania: produkt leczniczy stosowany jest w doraźnym leczeniu łagodnego lub umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych i mięśniowych, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem oraz grypą, bólu gardła lub gorączki. Produkt leczniczy jest szczególnie odpowiedni do leczenia bólu wymagającego silniejszego działania przeciwbólowego niż ibuprofen lub paracetamol stosowane oddzielnie. Produkt leczniczy APAP intense przeznaczony jest dla dorosłych w wieku od 18 lat.
DZIAŁANIE:
Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Ibuprofen jest substancją działającą przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie
SPOSÓB UŻYCIA:
Tylko do stosowania krótkotrwałego. Pacjent powinien skontaktować się z lekarzem jeśli objawy utrzymują się lub nasilają się lub gdy konieczne jest stosowanie produktu leczniczego przez okres dłuższy niż 3 dni. Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów, aby ograniczyć wystąpienie działań niepożądanych. Dorośli: jedna tabletka do 3 razy na dobę popijana wodą. Należy zachować co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami. Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują, można przyjąć maksymalnie dwie tabletki, nie częściej niż trzy razy na dobę. Należy zachować co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami. Nie należy przyjmować więcej niż sześć tabletek (1200 mg ibuprofenu, 3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin.
Osoby w podeszłym wieku: nie jest wymagane dostosowanie dawki. U osób w podeszłym wieku występuje zwiększone ryzyko ciężkich działań niepożądanych. Jeśli istnieje konieczność podania leku z grupy NLPZ, należy zastosować najmniejszą skuteczną dawkę przez możliwie najkrótszy okres. W trakcie leczenia lekami z grupy NLPZ należy regularnie monitorować stan pacjenta ze względu na możliwość wystąpienia krwawień z przewodu pokarmowego.
Dzieci i młodzież: nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Sposób podawania: podanie doustne. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia działań niepożądanych APAP intense należy przyjmować w trakcie posiłku.
WAŻNE:
Przeciwwskazania: u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na substancje czynne leku.
SKŁAD:
Jedna tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.
Karta niestandardowa produktu
Więcej o produkcie
Powiązane wpisy
Jakie tabletki na ból głowy wybrać?
Statystyki wskazują na to, że ból głowy stanowi dość powszechny problem. Szacuje się, że dotyka zdecydowaną większość Polaków,...

Produkty powiązane według marki
- OTC
- Saszetki
Apap Przeziębienie Hot paracetamol 8 saszetek do rozpuszczenia
Apap Przeziebienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.
- OTC
- 31-05-2027
Apap Extra (paracetamol 0,5g + kofeina 0,065g) 50 tabletek powlekanych - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Lek Apap Extra działa na bóle o różnej etiologii. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.
- OTC
- 30-11-2025
Ibuprom MAX Sprint Ibuprofen 0,4g 10 kapsułek
Ibuprom Max Sprint to lek w formie kapsułek, który jest przeznaczony do eliminowania dolegliwości bólowych o umiarkowanym stopniu nasilenia.
- OTC
- Tabletki
Ibuprom Max, Ibuprofen 400 mg, 48 tabletek
Lek Ibuprom Max jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek również obniża gorączkę.
- OTC
- Aerozol
- OTC
- OTC
- Saszetki
Gripex Hot Max Forte 8 saszetek
Gripex Hot Max to lek krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
- OTC
- Tabletki
Aleric Deslo Active 2,5mg 10 tabletek ulegających rozpuszczeniu w jamie ustnej
Lek Aleric Deslo Active przeznaczony jest do łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błon śluzowych nosa.
- Suplement diety
- Tabletki
- 30 tabletek
Verdin Complexx zaparcia 30 tabletek
Suplement diety Verdin Complexx to preparat którego składniki wspierają układ trawienny. Produkt zawiera kompozycję o podwójnym działaniu skoncentrowanych wyciągów z karczocha i rozmarynu. Karczoch (Cynara scolymus L.) zawarty w preparacie sprzyja naturalnej produkcji soków trawiennych oraz utrzymaniu wątroby w zdrowiu. Rozmaryn (Rosmarinus officinalis L) wspiera prawidłowe działanie układu pokarmowego oraz normalne funkcjonowanie jelit.
- OTC
- Saszetki
Apap Przeziębienie Hot paracetamol 8 saszetek do rozpuszczenia
Apap Przeziebienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.
- OTC
- 31-05-2027
Apap Extra (paracetamol 0,5g + kofeina 0,065g) 50 tabletek powlekanych - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Lek Apap Extra działa na bóle o różnej etiologii. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.
- OTC
- 30-11-2025
Ibuprom MAX Sprint Ibuprofen 0,4g 10 kapsułek
Ibuprom Max Sprint to lek w formie kapsułek, który jest przeznaczony do eliminowania dolegliwości bólowych o umiarkowanym stopniu nasilenia.
- OTC
- Tabletki
Ibuprom Max, Ibuprofen 400 mg, 48 tabletek
Lek Ibuprom Max jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek również obniża gorączkę.
- OTC
- Aerozol
- OTC
- OTC
- Saszetki
Gripex Hot Max Forte 8 saszetek
Gripex Hot Max to lek krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
- OTC
- Tabletki
Aleric Deslo Active 2,5mg 10 tabletek ulegających rozpuszczeniu w jamie ustnej
Lek Aleric Deslo Active przeznaczony jest do łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błon śluzowych nosa.
- Suplement diety
- Tabletki
- 30 tabletek
Verdin Complexx zaparcia 30 tabletek
Suplement diety Verdin Complexx to preparat którego składniki wspierają układ trawienny. Produkt zawiera kompozycję o podwójnym działaniu skoncentrowanych wyciągów z karczocha i rozmarynu. Karczoch (Cynara scolymus L.) zawarty w preparacie sprzyja naturalnej produkcji soków trawiennych oraz utrzymaniu wątroby w zdrowiu. Rozmaryn (Rosmarinus officinalis L) wspiera prawidłowe działanie układu pokarmowego oraz normalne funkcjonowanie jelit.
- OTC
- Saszetki
Apap Przeziębienie Hot paracetamol 8 saszetek do rozpuszczenia
Apap Przeziebienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.
- OTC
- 31-05-2027
Apap Extra (paracetamol 0,5g + kofeina 0,065g) 50 tabletek powlekanych - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Lek Apap Extra działa na bóle o różnej etiologii. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.
- OTC
- 30-11-2025
Ibuprom MAX Sprint Ibuprofen 0,4g 10 kapsułek
Ibuprom Max Sprint to lek w formie kapsułek, który jest przeznaczony do eliminowania dolegliwości bólowych o umiarkowanym stopniu nasilenia.
- OTC
- Tabletki
Ibuprom Max, Ibuprofen 400 mg, 48 tabletek
Lek Ibuprom Max jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek również obniża gorączkę.