Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Pulsoksymetr GIMA OXY-2 CMS50DL2

107,67 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen

PULSOKSYMETR napalcowy OXY-2 CMS50DL

Lekki, przenośny i łatwy w obsłudze ● Ekran typu OLED wyświetlający wyniki pomiaru, stan baterii, wykres kolumnowy oraz liniowy. ● 6 trybów wyświetlania. ● Niskie zużycie baterii - nowe baterie wystarczają na 20 godzin ciągłej pracy urządzenia. ● Duże, czytelne znaki na ekranie. ● Wskaźnik zużycia baterii. ● Auto-wyłączanie po 5 sekundach, gdy w urządzeniu nie znajduje się palec. ● Zasilany dwiema bateriami 1,5V AAA

POJEMNOŚĆ:  1 sztuka

ZASADA DZIAŁANIA I POLA ZASTOSOWANIA:

W oparciu o technologię cyfrową w sposób nieinwazyjny pulsoksymetr napalcowy mierzy aktualną zawartość oksyhemoglobiny (HbO2) we krwi tętniczej metodą transmitancji optycznej. Pulsoksymetr napalcowy mierzy saturację i puls człowieka za pośrednictwem tętnicy palcowej. Znajduje zastosowanie na wielu polach, w domach, szpitalach, barach tlenowych, domach opieki, klubach sportowych, itd. Możesz używać tego urządzenia przed lub po uprawianiu sportu, lecz nie zaleca się używania tego pulsoksy-metru podczas uprawiania sportu. Nie używać w przypadku intensywnej, nieprzerwanej terapii.

Szczegóły Produktu

27988
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.