Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Flucontrol Hot 8 saszetek, Darmowa dostawa

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 6 ocen

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

FluControl HOT to kompleksowy lek, który w swoim składzie zawiera najwyższą dostępną na rynku dawkę* substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.

Jedna saszetka zawiera takie ilości substancji czynnych, które działają na uciążliwe objawy grypy i przeziębienia:

ból i gorączkę

zmniejszają ilość wydzieliny z nosa

zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa

POJEMNOŚĆ: 8 saszetek po 5,5 g

DZIAŁANIE:
FluControl HOT to złożony produkt leczniczy, który wykazuje wielokierunkowe działanie ze względu na skład substancji czynnych: paracetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, fenylefryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa - obkurcza drobne naczynia krwionośne, chlorofenamina zmniejsza wzmożoną produkcję wydzieliny z nosa.

WSKAZANIA:
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

DAWKOWANIE:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna saszetka lecz nie częściej niż co 6-8 godzin (3 lub 4 razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki (4000 mg paracetamolu + 40 mg fenylefryny + 16 mg chlorfenaminy) w ciągu doby. W razie ustąpienia bólu lub gorączki należy zakończyć stosowanie leku FluControl Hot. Jeżeli gorączka występuje dłużej niż przez 3 dni leczenia, ból lub inne objawy dłużej niż 5 dni, albo objawy ulegają nasileniu lub pojawiają się nowe, należy zwrócić się do lekarza o poradę.

SKŁAD:
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, fenylefryny chlorowodorek i chlorfenaminy maleinian. Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, kwas cytrynowy bezwodny, sacharyna sodowa, sacharoza, sodu cyklaminian, aromat pomarańczowy.

OSTRZEŻENIA: 
Lek zawiera w swoim składzie paracetamol. FluControl nie powinien być stosowany z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol oraz innymi lekami zawierającymi sympatykomimetyki (obecność fenylefryny w leku), substancje o działaniu przeciwhistaminowym (chlorofenamina).

Stosowanie leku omówić z lekarzem jeśli występują: uczulenie na leki przeciwhistaminowe, choroby serca/nerek, rozrost gruczołu krokowego, cukrzyca, astma, wolne bicie serca.

W przypadku gdy gorączka utrzymuje się dłużej niż 3 dni, ból lub inne objawy powyżej 5 dni lub gdy doszło do nasilenia się objawów, należy zwrócić się do lekarza o poradę.

W przypadku chorób wątroby lub nerek, należy skonsultować się z lekarzem.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Szczegóły Produktu

27769
122 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.