Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Esseliv Forte na wsparcie procesu regeneracji wątroby, 50 kapsułek

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 9 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

Esseliv Forte to innowacyjny lek stworzony na bazie fosfolipidów z nasion soi, zaprojektowany specjalnie dla osób borykających się z przewlekłymi chorobami wątroby. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, Esseliv Forte wspomaga proces regeneracji tego ważnego narządu, pomagając w leczeniu zapalenia, uszkodzeń wątroby spowodowanych lekami lub nadużywaniem alkoholu oraz łagodzeniu zaburzeń czynnościowych dróg żółciowych i kamicy żółciowej.

Wskazania

Lek Esseliv Forte jest skuteczny w przypadku różnych schorzeń wątroby, zarówno ostrych, jak i przewlekłych. Jest dedykowany pacjentom, którzy borykają się z problemami takimi jak polekowe lub poalkoholowe uszkodzenie wątroby, zaburzenia czynnościowe dróg żółciowych i kamica żółciowa.

Skład

Jedna kapsułka Esseliv Forte zawiera 300 mg fosfolipidów z nasion soi, które są naturalnym składnikiem błon komórkowych. Oprócz tego preparat zawiera olej sojowy, tłuszcz utwardzony i wanilinę. Dzięki temu unikalnemu składowi Esseliv Forte wpływa na rozpuszczanie cholesterolu w żółci, poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przeciwdziała procesom włóknienia i wspomaga lepsze wchłanianie witamin i minerałów.

Dawkowanie

Dla osób dorosłych zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek Esseliv Forte trzy razy dziennie. Dzieciom zaleca się podawanie 3-6 kapsułek dziennie. Należy jednak pamiętać, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji.

Przeciwwskazania

Esseliv Forte jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci o wadze powyżej 15 kg. Nie należy go stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przed zastosowaniem Esseliv Forte w okresie ciąży lub karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku wątpliwości dotyczących stosowania leku, zawsze warto zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Pojemność

50 kapsułek

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy Esseliv Forte jest lekiem na receptę?

Esseliv Forte jest dostępny w naszej aptece internetowej bez recepty. Możesz go zamówić bez konieczności wizyty u lekarza.

Czy Esseliv Forte może być stosowany przez dzieci?

Tak, Esseliv Forte może być stosowany u dzieci powyżej 15 kg. Dawkowanie dla dzieci powinno być dostosowane do ich wagi.

Jak długo powinienem stosować Esseliv Forte?

Czas stosowania Esseliv Forte może się różnić w zależności od rodzaju schorzenia wątroby. Zalecamy skonsultowanie się z lekarzem, aby usić odpowiedni okres stosowania.

Czy Esseliv Forte powoduje jakieś skutki uboczne?

Esseliv Forte jest ogólnie dobrze tolerowany. Jednak jak każdy lek, może powodować niepożądane działania. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niepokojące objawy, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Czy Esseliv Forte można stosować w ciąży i podczas karmienia piersią?

Przed zastosowaniem Esseliv Forte w okresie ciąży lub karmienia piersią, zawsze należy skonsultować się z lekarzem w celu oceny korzyści i ryzyka.

Czy Esseliv Forte może być stosowany jako profilaktyka wątroby?

Esseliv Forte może być stosowany zarówno w leczeniu, jak i profilaktyce różnych schorzeń wątroby. Jednak zawsze warto skonsultować się z lekarzem w celu usenia odpowiedniego planu leczenia lub profilaktyki.

Przed zastosowaniem produktu, zalecamy zapoznanie się z ulotką oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą.

Szczegóły Produktu

26995
43 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Więcej o produkcie

Powiązane wpisy

Czy dieta wpływa na zdrowie wątroby?

Czy dieta wpływa na zdrowie wątroby?

Wątroba to jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele, pełniący kluczową rolę w procesach metabolicznych, w tym w...

Czy wątroba ma wpływ na poziom cholesterolu we krwi?

Czy wątroba ma wpływ na poziom cholesterolu we krwi?

Wątroba to jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele, pełniący kluczową rolę w procesach metabolicznych. Ale czy wiesz,...

Jakie są skutki picia napojów energetycznych dla wątroby?

Jakie są skutki picia napojów energetycznych dla wątroby?

W dzisiejszym zabieganym świecie napoje energetyczne zdobywają coraz większą popularność jako sposób na szybkie podniesienie...

Jakie są objawy choroby wątroby? Ich znajomość pomoże Ci we wczesnej diagnozie

Jakie są objawy choroby wątroby? Ich znajomość pomoże Ci we wczesnej diagnozie

W życiu codziennym rzadko zastanawiamy się nad rolą, jaką pełni wątroba w naszym organizmie. Tymczasem, jest ona niezbędna dla...

Jakie są skutki picia alkoholu dla wątroby?

Jakie są skutki picia alkoholu dla wątroby?

Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ludzkim ciele, odpowiedzialnym za szereg kluczowych funkcji, w tym...

Jakie są potencjalne interakcje leków na wątrobę z innymi lekami?

Jakie są potencjalne interakcje leków na wątrobę z innymi lekami?

Wątroba to centrum metaboliczne naszego organizmu, kluczowe dla przetwarzania substancji odżywczych i eliminacji toksyn. Ale co...

Jakie są różnice między wirusowym zapaleniem wątroby typu A, B i C?

Jakie są różnice między wirusowym zapaleniem wątroby typu A, B i C?

Wirusowe zapalenie wątroby to poważne schorzenie, które może mieć długotrwałe skutki dla zdrowia. Wśród jego rodzajów...

Co to jest żółtaczka noworodków i jakie są jej przyczyny?

Co to jest żółtaczka noworodków i jakie są jej przyczyny?

Żółtaczka u noworodków jest zjawiskiem często spotykanym, które może budzić niepokój u młodych rodziców. Jest to stan, który...

Co to jest marskość wątroby i jak ją leczyć?

Co to jest marskość wątroby i jak ją leczyć?

Marskość wątroby to poważna choroba, która może prowadzić do trwałego uszkodzenia tego kluczowego organu. W tym wpisie omówimy,...

Regeneracja wątroby – jak szybko usprawnić pracę wątroby?

Regeneracja wątroby – jak szybko usprawnić pracę wątroby?

Wątroba pełni bardzo wiele ważnych funkcji w naszym organizmie: odpowiada za metabolizm, usuwa toksyczne substancje, gromadzi...

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.