Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Recigar 1,5 mg 100 tabletek, rzucanie palenia

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 7 ocen
54,90 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

Z myślą o osobach pragnących trwale zaprzestać palenia tytoniu stworzono tabletki Recigar do przyjmowania doustnego, które są dostępne bez recepty. Znajdująca się w ich składzie substancja czynna – cytyzyna stymuluje ośrodkowy układ nerwowy w sposób podobny jak nikotyna. Dzięki temu, że związek ten nasila produkcję adrenaliny, przyczynia się do zmniejszenia odczuwania dolegliwości bólowych oraz pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jedno opakowanie tabletek wystarcza na dwadzieścia pięć dni leczenia.

WSKAZANIA:

tabletki Recigar 1,5 są przeznaczone do stosowania u osób, które chcą odzwyczaić się od sięgania po papierosy, a także zmniejszyć uciążliwe objawy tzw. głodu nikotynowego.

Recigar 1,5 – DAWKOWANIE:

Stworzone na bazie cytyzyny tabletki Recigar pozwalają na stopniowe zredukowanie zależności organizmu od nikotyny znajdującej się w wyrobach tytoniowych. Skład preparatu został opracowany w taki sposób, aby skutecznie pomagać w rozstaniu się z nałogiem papierosowym, bez wywoływania uciążliwych objawów abstynencyjnych. Aplikacja  środka jest prosta, dzięki umieszczeniu listy z dniami, w których należy stosować każdą tabletkę.

DAWKOWANIE:

Recigar należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody, postępując według poniższego schematu:

od 1 do 3 dnia zażywać jedną tabletkę co dwie godziny,

od 4 do 12 dnia przyjmować jedną sztukę co dwie i pół godziny,

od 13 do 16 dnia zażywać jedną tabletkę co trzy godziny,

od 17 do 20 dnia przyjmować jedną sztukę co pięć godzin,

od 21 do 25 dnia kuracji zażywać jedną tabletkę na dobę.

Recigar – skład i przeciwwskazania

POJEMNOŚĆ OPAKOWANIA:

100 tabletek.

SKŁAD:

Każda tabletka zawiera 1,5 mg cytyzyny. Pozostałe składniki to: rdzeń tabletki: Hypromeloza, mannitol, skrobia kukurydziana, krzemian glinowo-magnezowy, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Skład otoczki: AquaPolish P green Project 16712 hypromeloza (E464), celuloza mikrokrystaliczna (E460), talk (E553b), glicerol, tytanu dwutlenek (E171), lak żółcieni chinolinowej (E104), lak indygotyny (niebieski 2) (E132)], aromat mentolowy proszek (SC552873), aspartam (E951).

Przeciwwskazania do stosowania tabletek Recigar to niestabilna dławica piersiowa, klinicznie istotne zaburzenia pracy mięśnia sercowego, przebyty niedawno zawał serca, zaburzenia czynności nerek i wątroby, okres ciąży i karmienia piersią.

OSTREŻENIA:

preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i nie należy stosować go u młodzieży poniżej osiemnastego roku życia. Nie podawać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Z uwagi na brak doświadczeń klinicznych nie zaleca się stosowania preparatu u osób powyżej sześćdziesiątego piątego roku życia.

Szczegóły Produktu

25644
14 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.