Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Fervex ExtraTabs, 16 tabletek powlekanych (data ważności 30-11-2021)

4,48 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 8 ocen

Z tym produktem pacjenci kupili również

Fervex ExtraTabs, 16 tabletek powlekanych

POJEMNOŚĆ:  16 tabletek

DZIAŁANIE:

Fervex ExtraTabs zawiera dwie substancje czynne: paracetamol, który łagodzi i zmniejsza gorączkę oraz chlorofenaminy maleinian, który zmniejsza ilość wydzieliny z nosa, łzawienie oczu i kichanie. Lek przeznaczony jest do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 15 lat.

WSKAZANIA:

Leczenie objawów przeziębienia, zapalenia błony śluzowej nosa i gardła, stanów grypopodobnych (wodnista wydzielina z nosa i łzawienie oczu, kichanie, bóle głowy, gorączka).

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 50 kg (> 15 lat): 1 tabletka, nie częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać maksymalnej dawki 4 tabletek na dobę.

SKŁAD:

Jedna tabletka powlekana zawiera:

paracetamol 500 mg,

chlorofenaminy maleinian 4 mg

OSTRZEŻENIA:

Leczenie poddać ocenie w przypadku wysokiej lub utrzymującej się gorączki, wystąpienia nadkażenia lub objawów utrzymujących się powyżej 5 dni. W celu uniknięcia przedawkowania sprawdzić czy inne przyjmowane leki (na receptę lub bez) nie zawierają paracetamolu lub chlorofenaminy maleinianu, przestrzegać maksymalnie zalecanych dawek. Produkt może powodować reakcje alergiczne (zawiera barwnik azowy, azorubinę).

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą; dzieci poniżej 15 lat; związane z paracetamolem: ciężka niewydolność wątroby lub czynna niewyrównana choroba wątroby; związane z chlorofenaminy maleinianem: ryzyko wystąpienia jaskry z zamkniętym kątem przesączania, ryzyko zatrzymania moczu związane z zaburzeniami układu moczowego i gruczołu krokowego

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

UPSA SAS
24869
145 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.