Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Regevagia, 10 globulek dopochwowych

Cena: 22,57 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 7 ocen

Zaburzenia funkcji nabłonka pochwy najczęściej objawiają się suchością, świądem, pieczeniem, dyskomfortem i bólem w trakcie stosunku. Ich przyczyną mogą być zmiany hormonalne (spowodowane przez menopauzę lub stosowanie antykoncepcji), stres, przebyty poród, a także zabiegi ginekologiczne. Takie objawy mogą być także spowodowane chemio- lub radioterapią. Zaburzenia funkcji nabłonka pochwy mogą przyczyniać się do rozwoju i utrzymywania się infekcji intymnych. Wyrób medyczny Regevagia poprzez wytworzenie warstwy powlekającej błonę śluzową pochwy stwarza warunki sprzyjające przywracaniu prawidłowego stanu nabłonka. Poprawia nawilżenie oraz wspomaga proces regeneracji tkanek. Dzięki swoim właściwościom łagodzi stany zapalne pochwy, uczucie suchości i dyskomfortu. Dodatkowo zawarty w wyrobie kwas mlekowy wpływa na utrzymanie fizjologicznego poziomu pH, co zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.

POJEMNOŚĆ:  

10 szt.

DZIAŁANIE:

W celu łagodzenia uczucia suchości i dyskomfortu (napięcia, świądu, pieczenia) w okolicach intymnych spowodowanego: niedoborem estrogenów (m.in. w okresie okołomenopauzalnym lub po usunięciu macicy wraz z przydatkami), zanikiem błony śluzowej pochwy (atrofia), nasilonym stresem; w celu ułatwienia regeneracji nabłonka pochwy: w okresie okołomenopauzalnym, kiedy dochodzi do zaniku błony śluzowej pochwy, w przypadku wystąpienia nieprawidłowych zmian w nabłonku pochwy (dystrofii) na skutek np. stosowania leków hormonalnych (m.in. agonistów gonadoliberyny - GnRH, glikokortykosteroidów); w celu łagodzenia bólu w przypadku bolesnych stosunków (dyspaurenia); w celu łagodzenia dyskomfortu związanego z obrzękiem, zaczerwienieniem, świądem okolic sromu oraz pojawianiem się nieprawidłowej wydzieliny; wspomagająco, w celu utrzymania prawidłowego pH i mikroflory pochwy, np. po kuracji antybiotykami. Na zalecenie lekarza wyrób może być również stosowany we wspomaganiu regeneracji tkanek: po radio- i chemioterapii, zabiegach ginekologicznych i po porodzie.

DAWKOWANIE:

Przed aplikacją dokładnie umyć dłonie.

Kuracja podstawowa: stosować 1 globulkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Kuracja podtrzymująca: stosować 1 globulkę dopochwową co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.

SKŁAD:

glicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, eter cetostearylowy makrogolu, wyciąg olejowy z kwiatów malwy, hialuronian sodu, masło aloesowe, kwas mlekowy, mleczan sodu, laktoza jednowodna.

OSTRZEŻENIA:

Tylko do stosowania dopochwowego.

Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli objawy nasilą się w trakcie stosowania lub będą się utrzymywać powyżej 7-10 dni.

Bezpośrednio po aplikacji nie należy podejmować współżycia płciowego.

W trakcie stosowania zaleca się używać wkładek higienicznych, w celu zabezpieczenia bielizny przed ewentualnym zabrudzeniem.

Stosowanie wyrobu z lekami miejscowo znieczulającymi może wydłużyć okres znieczulenia.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.

Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22484

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Globulki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.