Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Kropia, nawilżające krople do oczu, bez konserwantów, 10ml

15,27 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen

Z tym produktem pacjenci kupili również

Hialuronian sodu jest lepkosprężystą cieczą mającą właściwości higroskopijne, dzięki temu nawet jedno zakroplenie może zapewnić wielogodzinną poprawę komfortu zarówno tym, którzy odczuwają skutki zespołu suchego oka, jak również wszystkim noszącym soczewki kontaktowe.

POJEMNOŚĆ:  

10 ml

WSKAZANIA:

Produkt przeznaczony jest do intensywnego nawilżania gałki ocznej przy jej suchości wywołanej negatywnym wpływem otaczającego środowiska, powodującego zaburzenia typu suche oko, odczucie obecności ciała obcego w oku, pieczenie oczu, a także po zabiegach operacyjnych przeprowadzanych na oku.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem preparatu należy dokładnie umyć ręce; zdjąć osłonkę zabezpieczającą z zakraplacza. Nie dotykać końcówki zakraplacza. Przed pierwszym użyciem należy odwrócić pojemnik i kilkakrotnie nacisnąć dno pojemnika, aż do uzyskania pierwszej kropli. Odchylić nieznacznie głowę do tyłu, palcem wskazującym wolnej ręki delikatnie odchylić dolną powiekę, szybko i zdecydowanie nacisnąć na dno pojemnika. Po zakropleniu należy zamknąć powieki i ruszając gałką oczną rozprowadzić krople na powierzchni oka. Można używać codziennie; zwykle zakrapla się 3 razy dziennie po jednej kropli do worka spojówkowego każdego oka. Przy nasilonych dolegliwościach można zakraplać częściej.

SKŁAD:

hailuronian sodu 3mg/ml, wersenian czterosodowy, roztwór buforowy pH 7,2.

OSTRZEŻENIA:

Preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.

Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone.

Wyrób medyczny do wielkorotnego użytku powinien być stosowany tylko przez jedną osobę.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24075
22 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Krople
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.