Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Chicco, urządzenie ultradźwiękowe odstraszające komary, do gniazdka, 1 sztuka

Cena: 26,59 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 4 ocen

Urządzenie ultradźwiękowe przeciw komarom marki Chicco to ekologiczny sposób na odstraszanie komarów. Małych rozmiarów sprzęt, który emitując ultradźwięki, odstrasza komary, chroniąc skórę przed ukąszeniami. Jego zaletą jest cichy tryb pracy, a także fakt, iż jest ekologiczny i w pełni bezpieczny dla ludzi. Urządzenie może być używane przez dzieci w wieku powyżej 8 roku życia i przez osoby o ograniczonych możli- wościach fizycznych, sensorycznych lub psychicznych.

POJEMNOŚĆ:  

1 szt.

ZASTOSOWANIE:

Odstraszanie komarów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Aby włączyć urządzenie należy włożyć je do gniazdka elektrycznego dostępnego wyłącznie dla osób dorosłych; zielona dioda z przodu urządzenia zapali się, wskazując jego prawidłowe włączenie. Nie zaleca się używania gniazdek elektrycznych zakrytych przez zasłony lub ukrytych za meblami, aby uniknąć przegrzania urządzenia i/lub stworzenia przeszkód w rozprzestrzenianiu się ultradźwięków; unikać nalezy także gniazdek znajdujących się w pobliżu okien, ponieważ ultradźwięki niepotrzebnie będą rozprzestrzeniać się na zewnątrz. Emitowane ultradźwięki tworzą nieprzyjemne dla komarów środowisko, ale nie mają działania owadobójczego, z tego powodu zaleca się zachować urządzenie włączone przez cały dzień, by otoczenie było wolne od tych owadów. 

Szczegóły Produktu

21852

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.