Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Excilor, leczenie grzybicy paznokci, sztyft

17,89 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen

Z tym produktem pacjenci kupili również

Działanie sztyftu opiera się na 3 zasadach: skuteczny mechanizm działania, powoduje, zmianę pH wewnątrz paznokcia tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, w wyniku czego zahamowany zostaje dalszy wzrost grzybów oraz proces niszczenia paznokcia. Optymalna i całkowita penetracja paznokcia natychmiast dociera do grzybów i od razu rozpoczyna się prawidłowy odrost paznokcia. Produkt wysycha, w ciągu kilku sekund nie pozostawiając widocznego filmu. Wygoda stosowania jest łatwy w użyciu i nie wymaga piłowania paznokcia. By leczenie było skuteczne, należy jedynie przestrzegać zasad stosowania.

POJEMNOŚĆ: 3,3 ml

WSKAZANIA:

Preparat przeznaczony do leczenia i zapobiegania grzybicy paznokci.

 

DAWKOWANIE:

Wyłącznie do stosowania zewnętrznego na płytkę paznokcia.1 minuta dziennie rano i wieczorem. Łatwy w użyciu z uwagi na precyzyjny aplikator.

SKŁAD:

Wzbogacony w glicerol, lipidy pielęgnujące paznokcie oraz biotyną. Mleczan etylu, kwas octowy, środek poprawiający penetrację, środek pianotwórczy, woda, glicerol, polisorbat 80, octan cetylu, acetylowane alkohole lanolinowe, biotyna i środek konserwujący.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23761
135 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.