Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Tasectan, Proszek do stosowania u dzieci, 20 saszetek

21,68 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen

Produkty powiązane

Tasectan jest stosowany w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita. Wyrób medyczny w postaci proszku w saszetkach dla dzieci. Tianiny żelatyny, składnik produktu, nie ulega przemianie w żółądku mi działa poprzez tworzenie warstwy chroniącej błonę sluzową jelita, zmniejszając częstostliwość i czass trwania biegunki.

POJEMNOŚĆ: 20 saszetek

 WSKAZANIA:

W celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita, kontrolowanie i łagodzenie objawów biegunki o różnej etiologii, takich jak napięcie powłok brzusznych i częste wypróżnienia. Czas jego działania wynosi 12 godzin.

DAWKOWANIE:

Dzieci poniżej 3. roku życia: 1 saszetka co 6 godzin do ustąpienia objawów. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat: 1-2 saszetki co 6 godzin do ustąpienia objawów. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilośćią mleka, soku owocowego lub wody i natychmiast podać. Można ją również dodać do jogurtu lub jakiejkolwiek żywności. Nie należy podawać produktu bezpośrenio, bez zmieszania go z żywnością.

SKŁAD:

Saszetka z proszkiem zwiera: 250mg taninianu żelatyny (pochodzenia wołowego). 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23620

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.