Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Efferalgan, 300 mg, czopki, 10 sztuk

8,66 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Efferalgan to produkt leczniczy w postaci czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

POJEMNOŚĆ:  10 szt.

DZIAŁANIE:

Efferalgan ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

WSKAZANIA:

Gorączka. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia. Bóle różnego pochodzenia.

DAWKOWANIE:

Doodbytniczo Dzieci: U dzieci należy przestrzegać dawkowania w odniesieniu do masy ciała, w związku z tym należy wybrać odpowiednią postać leku. Przybliżony wiek odpowiadający określonej masie ciała został podany jedynie jako ogólna wskazówka. Ta postać leku jest przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 15 do 24 kg (w wieku około od 4 do 9 lat) właściwa dawka to 1 czopek 300 mg, można ją powtarzać w razie konieczności co 6 godzin, nie należy stosować więcej niż 4 czopki na dobę. Zalecana dawka dobowa: 60 mg na kg masy ciała, należy ją podać w 4 dawkach podzielonych, tzn. 15 mg/kg mc. co 6 godzin. Dorośli i dzieci o masie powyżej 50 kg: całkowita dawka dobowa nie może być większa niż 4g/dobę uwzględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Ze względu na możliwość miejscowego działania drażniącego nie zaleca się stosowania czopków częściej niż 4 razy na dobę. Okres stosowania czopków powinien być możliwie krótki. Regularne stosowanie pozwala uniknąć wahań nasilenia bólu lub gorączki. U dzieci należy zachować równe odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami zarówno w dzień, jak i w nocy, najlepiej 6 godzinne, nie krótsze niż 4 godziny.

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest paracetamol (Paracetamolum) 1 czopek zawiera 300 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: tłuszcz stały z dodatkami

OSTRZEŻENIA:

Nie przechowywać w temperatura powyżej 30°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować tego leku bez zalecenia lekarza dłużej niż 10 dni u dorosłych, u dzieci nie dłużej niż 3 dni. Nie zaleca się stosowania czopków w przypadku biegunki.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

6379

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Czopki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.