Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Efferalgan, 300 mg, czopki, 10 sztuk

8,75 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Produkty powiązane

Efferalgan to produkt leczniczy w postaci czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

POJEMNOŚĆ:  10 szt.

DZIAŁANIE:

Efferalgan ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

WSKAZANIA:

Gorączka. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia. Bóle różnego pochodzenia.

DAWKOWANIE:

Doodbytniczo Dzieci: U dzieci należy przestrzegać dawkowania w odniesieniu do masy ciała, w związku z tym należy wybrać odpowiednią postać leku. Przybliżony wiek odpowiadający określonej masie ciała został podany jedynie jako ogólna wskazówka. Ta postać leku jest przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 15 do 24 kg (w wieku około od 4 do 9 lat) właściwa dawka to 1 czopek 300 mg, można ją powtarzać w razie konieczności co 6 godzin, nie należy stosować więcej niż 4 czopki na dobę. Zalecana dawka dobowa: 60 mg na kg masy ciała, należy ją podać w 4 dawkach podzielonych, tzn. 15 mg/kg mc. co 6 godzin. Dorośli i dzieci o masie powyżej 50 kg: całkowita dawka dobowa nie może być większa niż 4g/dobę uwzględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Ze względu na możliwość miejscowego działania drażniącego nie zaleca się stosowania czopków częściej niż 4 razy na dobę. Okres stosowania czopków powinien być możliwie krótki. Regularne stosowanie pozwala uniknąć wahań nasilenia bólu lub gorączki. U dzieci należy zachować równe odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami zarówno w dzień, jak i w nocy, najlepiej 6 godzinne, nie krótsze niż 4 godziny.

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest paracetamol (Paracetamolum) 1 czopek zawiera 300 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: tłuszcz stały z dodatkami

OSTRZEŻENIA:

Nie przechowywać w temperatura powyżej 30°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować tego leku bez zalecenia lekarza dłużej niż 10 dni u dorosłych, u dzieci nie dłużej niż 3 dni. Nie zaleca się stosowania czopków w przypadku biegunki.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

6379
1 Przedmiot

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Czopki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.