Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Glukoza, proszek do sporządzania roztworu doustnego, proszek doustny, 75 g

3,99 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Glukoza LGO to produkt leczniczy do stosowania m.in. w testach tolerancji glukozy, a także w stanach niedoboru węglowodanów, wyczerpania fizycznego.

POJEMNOŚĆ: 75 g.

ZASTOSOWANIE:

Stany niedoboru węglowodanów, stany wyczerpania, np. po długotrwałym wysiłku fizycznym, stany hipoglikemii u pacjentów z rozpoznaną cukrzycą (np. przy przedawkowaniu insuliny), doustny test tolerancji glukozy - wg wskazań lekarza.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do stosowania doustnego. W stanach wyczerpania, np. po wysiłku fizycznym: 1 łyżeczka do kilku łyżeczek (5-20 g).Test tolerancji glukozy: Po wykonaniu oznaczenia glukozy we krwi na czczo, 75 g glukozy rozpuścić w szklance wody (200 – 300 ml), roztwór wypić w ciągu 3-5 min. Następne oznaczenie glukozy wykonuje się po 120 minutach.

SKŁAD:

Substancją czynną jest: glukoza (Glucosum anhydricum). 1 opakowanie zawiera 75 g glukozy. Substancje pomocnicze: brak.

WAŻNE INFORMACJE:

W cukrzycy stosowanie glukozy może odbywać się wyłącznie według zaleceń lekarza. Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić od wilgoci, przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

9206

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.