Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Cerutin, 100 mg+25 mg, 125 tabletek

9,29 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 6 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  • Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego
  • Tabletki
Witamina D
Molekin D3 Forte 4000 j.m 60 tabletek
12,75 zł

Cerutin to produkt leczniczy do stosowania m.in. w stanach niedoboru witaminy C i rutyny.

POJEMNOŚĆ: 125 szt.

ZASTOSOWANIE:

W stanach niedoboru witaminy C i rutyny - wspomaganie odporności organizmu, uszczelnienie naczyń włosowatych - zapobieganie przeziębieniom i łagodzenie objawów grypy.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Dorośli: Profilaktycznie       1 do 2 tabletek na dobę. W stanach niedoboru witaminy C 1 do 2 tabletek 2 do 4 razy na dobę. Dzieci i młodzież: Profilaktycznie do 12 lat: 1 tabletka na dobę, od 12 do 18 lat: 1 do 2 tabletek na dobę, W stanach niedoboru witaminy C do 12 lat: 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę, od 12 lat do 18 lat: 1 do 2 tabletek 2 do 4 razy na dobę

SKŁAD:

Substancjami czynnymi są: kwas askorbowy i rutozyd. 1 tabletka zawiera 100 mg kwasu askorbowego oraz 25 mg rutozydu trójwodnego. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, powidon, magnezu stearynian; otoczka: laktoza jednowodna, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 6000, żelaza tlenek żółty (E 172).

WAŻNE INFORMACJE:

Produkt leczniczy należy ostrożnie stosować u pacjentów z zaburzeniami syntezy hemoglobiny i hemochromatozą. Witamina C w dużych dawkach może powodować nasilenie wydalania kwasu szczawiowego, dny, kamicy moczanowej, cystynurię, hipokaliemię, hiperkalcemię. Nie zaleca się równoczesnego stosowania rutyny i suflatiazolu z uwagi na zwiększenie ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych i krwotoków. Produkt leczniczy zawiera laktozę. Produkt nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lapp) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

9635

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.