Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Cerutin, 100 mg+25 mg, 125 tabletek

7,17 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 6 ocen

Cerutin to produkt leczniczy do stosowania m.in. w stanach niedoboru witaminy C i rutyny.

POJEMNOŚĆ: 125 szt.

ZASTOSOWANIE:

W stanach niedoboru witaminy C i rutyny - wspomaganie odporności organizmu, uszczelnienie naczyń włosowatych - zapobieganie przeziębieniom i łagodzenie objawów grypy.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Dorośli: Profilaktycznie       1 do 2 tabletek na dobę. W stanach niedoboru witaminy C 1 do 2 tabletek 2 do 4 razy na dobę. Dzieci i młodzież: Profilaktycznie do 12 lat: 1 tabletka na dobę, od 12 do 18 lat: 1 do 2 tabletek na dobę, W stanach niedoboru witaminy C do 12 lat: 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę, od 12 lat do 18 lat: 1 do 2 tabletek 2 do 4 razy na dobę

SKŁAD:

Substancjami czynnymi są: kwas askorbowy i rutozyd. 1 tabletka zawiera 100 mg kwasu askorbowego oraz 25 mg rutozydu trójwodnego. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, powidon, magnezu stearynian; otoczka: laktoza jednowodna, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 6000, żelaza tlenek żółty (E 172).

WAŻNE INFORMACJE:

Produkt leczniczy należy ostrożnie stosować u pacjentów z zaburzeniami syntezy hemoglobiny i hemochromatozą. Witamina C w dużych dawkach może powodować nasilenie wydalania kwasu szczawiowego, dny, kamicy moczanowej, cystynurię, hipokaliemię, hiperkalcemię. Nie zaleca się równoczesnego stosowania rutyny i suflatiazolu z uwagi na zwiększenie ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych i krwotoków. Produkt leczniczy zawiera laktozę. Produkt nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lapp) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

9635
7 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.