- OTC
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!
Flucontrol Max, 10 tabletek powlekanych
Obecnie brak na stanie
- OTC
- Tabletki
- AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.
13,90 zł
Brutto
Z tym produktem pacjenci kupili również
- Suplement diety
- Suplement diety
FluControl MAX to produkt leczniczy złożony do stosowania w objawach grypy i przeziębienia (gorączka, katar, ból), który działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.
POJEMNOŚĆ: 10 tabletek powlekanych
DZIAŁANIE:FluControl MAX to złożony produkt leczniczy, który wykazuje wielokierunkowe działanie ze względu na skład substancji czynnych: paracetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, fenylefryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa - obkurcza drobne naczynia krwionośne, ofenamina zmniejsza wzmożoną produkcję wydzieliny z nosa.
WSKAZANIA: objawowe przeziębienia i grypy, którym towarzyszą: gorączka, ból słaby do umiarkowanego, obrzęk błony śluzowej nosa i wydzielina (katar).
DAWKOWANIE:Młodzież powyżej 12 lat i dorośli: 1 tabletka co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę - 3900 mg paracetamolu, 60 mg fenylefryny i 24 mg ofenaminy.
SKŁAD:Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryna (Phenylephrini hydroidum), ofenamina (phenamini maleas). 1 tabletka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg owodorku fenylefryny i 4 mg maleinianu ofenaminy. Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: powidon K 30, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, Prosolv Easy tab SP: celuloza mikrokrysiczna, krzemionka koloidalna bezwodna, sodu stearylofumaran, karboksymetyloskrobia sodowa A; otoczka tabletki: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąz HT (E155), czerwień koszenilowa (E124), Capol 1295 (wosk biały + wosk Carnauba).
OSTRZEŻENIA: Lek zawiera w swoim składzie paracetamol. FluControl nie powinien być stosowany z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol oraz innymi lekami zawierającymi sympatykomimetyki (obecność fenylefryny w leku), substancje o działaniu przeciwhistaminowym (ofenamina).
Stosowanie leku omówić z lekarzem jeśli występują: uczulenie na leki przeciwhistaminowe, choroby serca/nerek, rozrost gruczołu krokowego, cukrzyca, astma, wolne bicie serca.
W przypadku gdy gorączka utrzymuje się dłużej niż 3 dni, ból lub inne objawy powyżej 5 dni lub gdy doszło do nasilenia się objawów, należy zwrócić się do lekarza o poradę.
W przypadku chorób wątroby lub nerek, należy skonsultować się z lekarzem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
POJEMNOŚĆ: 10 tabletek powlekanych
DZIAŁANIE:FluControl MAX to złożony produkt leczniczy, który wykazuje wielokierunkowe działanie ze względu na skład substancji czynnych: paracetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, fenylefryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa - obkurcza drobne naczynia krwionośne, ofenamina zmniejsza wzmożoną produkcję wydzieliny z nosa.
WSKAZANIA: objawowe przeziębienia i grypy, którym towarzyszą: gorączka, ból słaby do umiarkowanego, obrzęk błony śluzowej nosa i wydzielina (katar).
DAWKOWANIE:Młodzież powyżej 12 lat i dorośli: 1 tabletka co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę - 3900 mg paracetamolu, 60 mg fenylefryny i 24 mg ofenaminy.
SKŁAD:Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryna (Phenylephrini hydroidum), ofenamina (phenamini maleas). 1 tabletka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg owodorku fenylefryny i 4 mg maleinianu ofenaminy. Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: powidon K 30, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, Prosolv Easy tab SP: celuloza mikrokrysiczna, krzemionka koloidalna bezwodna, sodu stearylofumaran, karboksymetyloskrobia sodowa A; otoczka tabletki: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąz HT (E155), czerwień koszenilowa (E124), Capol 1295 (wosk biały + wosk Carnauba).
OSTRZEŻENIA: Lek zawiera w swoim składzie paracetamol. FluControl nie powinien być stosowany z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol oraz innymi lekami zawierającymi sympatykomimetyki (obecność fenylefryny w leku), substancje o działaniu przeciwhistaminowym (ofenamina).
Stosowanie leku omówić z lekarzem jeśli występują: uczulenie na leki przeciwhistaminowe, choroby serca/nerek, rozrost gruczołu krokowego, cukrzyca, astma, wolne bicie serca.
W przypadku gdy gorączka utrzymuje się dłużej niż 3 dni, ból lub inne objawy powyżej 5 dni lub gdy doszło do nasilenia się objawów, należy zwrócić się do lekarza o poradę.
W przypadku chorób wątroby lub nerek, należy skonsultować się z lekarzem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Napisz opinię
Dodaj opinię
Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*
Karta niestandardowa produktu
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- OTC
- 31-03-2026
- Suplement diety
- 30-11-2026