Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Theraflu Extragrip, 10 saszetek

14,95 zł
Brutto

Theraflu ExtraGRIP to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia (gorączka, dreszcze, katar, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

POJEMNOŚĆ:  10 saszetek

DZIAŁANIE:
Theraflu ExtraGRIP wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe ze względu na obecność paracetamolu. Feniramina łagodzi objawy jak kichanie, przekrwienie błony śluzowej nosa. Fenylefryna zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa (poprzez swój wpływ na obkurczanie naczyń krwionośnych).

WSKAZANIA:
Leczenie objawów grypy i przeziębienia: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

DAWKOWANIE:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 saszetka, 3-4 razy na dobę, nie częściej niż co 4-6 godzin. Sposób użycia: zawartość 1 saszetki rozpuścić w 1 szklance gorącej wody (nie wrzącej). Roztwór wypić gdy jego temperatura będzie odpowiednia.

SKŁAD:
Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryna (Phenylephrini hydrochloridum) i feniramina (Pheniramini maleas). 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 20 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

OSTRZEŻENIA:
Leku nie stosować łącznie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

10979
153 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.