Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Urgosterile plaster sterylny 5,3 x 8 cm, 10 sztuk

Cena: 6,30 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 5 ocen

Produkty powiązane

Urgosterile, opatrunki, wyrób medyczny to delikatne, włókninowe opatrunki z warstwą chłonną, które wykazują wysoką tolerancję skórną. Są sterylne, rozciągliwe, samoprzylepne i wygodne w użyciu, przepuszczają powietrze, co umożliwia oddychanie rany i pomaga uniknąć maceracji. Kompres wchłania wysięki bez przywierania, dzięki warstwie nieprzylegającej do rany.

POJEMNOŚĆ:  10 sztuk, rozmiar: 53 x 80 mm

WSKAZANIA:
Urgosterile są przeznaczone do ochrony ran pooperacyjnych, szytych ran ostrych powierzchniowych i ran niezaopatrzonych szwami.

DAWKOWANIE:
Oczyścić i zdezynfekować ranę. Przepłukać roztworem soli fizjologicznej, wysuszyć brzegi rany przy użyciu sterylnego kompresu. Otworzyć saszetkę i wyjąć opatrunek, trzymając za dwie ochronne zakładki. Dokładnie wygładzić brzegi opatrunku. Opatrunek należy zmieniać co 24 do 48 godzin w zależności od stanu rany.

SKŁAD:
Białe, samoprzylepne podłoże z włókniny oraz kompres z włókniny pokryty nieprzylegającą, ochronną gazą.

OSTRZEŻENIA: 
Opatrunek do jednorazowego użytku. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania zewnętrznego. Należy regularnie sprawdzać ranę i jej okolicę, w celu wykrycia jakichkolwiek objawów zakażenia, takich jak ból, zaczerwienienie, obrzęk, nieprzyjemny zapach lub tworzenie się ropy. Nie używać dłużej niż przez kolejne 30 dni.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23735
16 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.