Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Urgosterile plaster sterylny 5,3 x 8 cm, 10 sztuk

12,61 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 5 ocen

Urgosterile, opatrunki, wyrób medyczny to delikatne, włókninowe opatrunki z warstwą chłonną, które wykazują wysoką tolerancję skórną. Są sterylne, rozciągliwe, samoprzylepne i wygodne w użyciu, przepuszczają powietrze, co umożliwia oddychanie rany i pomaga uniknąć maceracji. Kompres wchłania wysięki bez przywierania, dzięki warstwie nieprzylegającej do rany.

POJEMNOŚĆ:  10 sztuk, rozmiar: 53 x 80 mm

WSKAZANIA:
Urgosterile są przeznaczone do ochrony ran pooperacyjnych, szytych ran ostrych powierzchniowych i ran niezaopatrzonych szwami.

DAWKOWANIE:
Oczyścić i zdezynfekować ranę. Przepłukać roztworem soli fizjologicznej, wysuszyć brzegi rany przy użyciu sterylnego kompresu. Otworzyć saszetkę i wyjąć opatrunek, trzymając za dwie ochronne zakładki. Dokładnie wygładzić brzegi opatrunku. Opatrunek należy zmieniać co 24 do 48 godzin w zależności od stanu rany.

SKŁAD:
Białe, samoprzylepne podłoże z włókniny oraz kompres z włókniny pokryty nieprzylegającą, ochronną gazą.

OSTRZEŻENIA: 
Opatrunek do jednorazowego użytku. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania zewnętrznego. Należy regularnie sprawdzać ranę i jej okolicę, w celu wykrycia jakichkolwiek objawów zakażenia, takich jak ból, zaczerwienienie, obrzęk, nieprzyjemny zapach lub tworzenie się ropy. Nie używać dłużej niż przez kolejne 30 dni.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23735
6 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.