Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Urgostrips, sterylne paski do zamykania ran, 10 sztuk

10,35 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 3 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Urgostrips to wyrób medyczny w postaci pasków do zamykania i zabezpieczania ran. Paski przyspieszają i ułatwiają gojenie rany, są hipoalergiczne, nie podrażniają skóry oraz zmniejszają ryzyko powstawania blizn. Gwarantują właściwą regenerację naskórka i zapobiegają maceracji naskórka. Są wytrzymałe i łatwe do użycia w warunkach domowych.

POJEMNOŚĆ:  10 sztuk, 100 mm x 6 mm

WSKAZANIA:
Szybkie zamknięcie powierzchownych ran i nacięć chirurgicznych.

DAWKOWANIE:
Po zatamowaniu krwawienia oczyścić i zdezynfekować brzegi rany eterem lub alkoholem. Starannie osuszyć ranę sterylną gazą/wacikiem, aby zapewnić dobre przyleganie pasków. Nakleić dwa paski równolegle do brzegów rany. Nakleić trzeci pasek prostopadle do jednej strony rany i delikatnie pociągnąć, aby zapewnić doskonałe zbliżenie brzegów rany. Zwrócić uwagę na to, aby krawędzie łączyły się dokładnie bez przerw ani zakładek. Nakleić następne paski w ten sam sposób do całkowitego zamknięcia rany. Wzmocnić przez ukośne naklejenie 2 pasków. Opatrunek można pozostawić na ranie do 7 dni.

OSTRZEŻENIA: 
Nie stosować na zanieczyszczone ani krwawiące rany.

Aby zapobiec zakażeniu rany, należy przykryć opatrunkiem antyseptycznym.

Nie zdejmować ani nie zmieniać pasków przy każdej zmianie opatrunku. Pozostawić na miejscu do zagojenia (3 do 4 dni jeżeli rana nie będzie ropieć i jeżeli paski nie odkleją się) i wymienić wyłącznie jeżeli będą odstawać i nie będą spełniać swojej funkcji.

Nie stosować na oczy.

Nie stosować na stawy (ryzyko naprężenia i porwania paska). Zastosowanie produktów tłustych, takich jak krem czy maść, może mieć niekorzystny wpływ na przyczepność.

Jeżeli konieczne będzie cięcie pasków, należy użyć nożyczek zdezynfekowanych alkoholem.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23734
15 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.