Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Essentiale Max, wątroba 30 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen
28,90 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Essentiale Max to lek roślinny stosowany w chorobach wątroby. Odczuwalnie zmniejsza takie dolegliwości wątrobowe, jak uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu czy brak apetytu, które najczęściej są wynikiem niewłaściwej diety, działania substancji toksycznych lub zapalenia wątroby. Lek zawiera fosfatydylocholinę, która wchodzi w skład fosfolipidów budujących błony komórkowe i ma zasadnicze znaczenie dla prawidłowego funkcjonowaniu organizmu.

POJEMNOŚĆ:  30 kapsułek

DZIAŁANIE:

Lek zmniejsza dolegliwości wątrobowe spowodowane nieprawidłową dietą, działaniem substancji toksycznych lub zapaleniem wątroby.

WSKAZANIA:

Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie człowieka, który odgrywa istotną rolę w licznych, zachodzących w nim procesach. Wątroba odpowiada między innymi za detoksykację organizmu, a także bierze udział w procesach trawienia i termoregulacji.

Wątroba jest jednak narażona na szereg schorzeń, które mogą rozwijać się pod wpływem wielu czynników. Choroby wątroby mogą być konsekwencją nieprawidłowej, bogatej w tłuszcze diety, otyłości, nadużywania alkoholu, długotrwałego stosowania dużej ilości leków, a nawet niedostatecznej higieny. Schorzenia wątroby mogą być również wynikiem zaburzeń gospodarki lipidowej i węglowodanowej. Problemy z wątrobą mogą pojawić się też u osób podejmujących ryzykowne zachowania seksualne oraz poddające się zabiegom naruszającym ciągłość skóry, jeśli są one wykonywane niewysterylizowanymi narzędziami.

Choroby wątroby mogą się różnie objawiać, przy czym wśród najczęściej występujących dolegliwości wymienia się ból w prawym nadbrzuszu zlokalizowany pod żebrami, nudności, wymioty oraz brak apetytu lub uczucie obrzydzenia do jedzenia.

Lek stosuje się w celu zmniejszenia subiektywnych dolegliwości, takich jak:

- brak apetytu,
- uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.

DAWKOWANIE:

1 kapsułka 3 razy na dobę. Lek należy przyjmować w czasie posiłków. Kapsułki należy popić, przykładowo szklanką wody. Nie rozgryzać.

Lek można przyjmować od 12. roku życia.

SKŁAD:

1 kapsułka zawiera fosfatydylocholinę z nasion sojowych 600 mg.

Substancje pomocnicze: tłuszcz utwardzony (Witepsol W35), olej z nasion sojowych oczyszczony, olej rycynowy uwodorniony, tłuszcz utwardzony, etanol 96%, etylowanilina, 4-metoksyacetofenon.

Otoczka: żelatyna, tytanu dwutlenek, żelaza tlenek żółty, żelaza tlenek czarny, żelaza tlenek czerwony sodu laurylosiarczan.

OSTRZEŻENIA: 

Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

15764
16 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.