Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Proktosedon maść doodbytnicza na hemoroidy, 15 g

26,82 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt leczniczy do stosowania w chorobie hemoroidalnej (hemoroidy zewnętrzne, hemoroidy wewnętrzne) z towarzyszącym ostrym lub przewlekłym stanem zapalnym, bólem, świądem, krwawieniem.

POJEMNOŚĆ:  15 g.

DZIAŁANIE:

przeciwzapalne, znieczulające, przeciwbakteryjne i zmniejszające krwawienie.

WSKAZANIA:

Maść jest wskazana w leczeniu hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych, w przewlekłych i ostrych stanach zapalnych odbytu, szczelinie odbytu i świądzie odbytu. Może być stosowana w okresie przed- i pooperacyjnym.

DAWKOWANIE:

Dorośli: lek zwykle stosuje się rano i wieczorem oraz po każdym wypróżnieniu. Maść stosuje się z użyciem aplikatora.

Stosować przez trzy do sześciu dni, do ustąpienia stanu zapalnego. Jeśli leczenie nie będzie skuteczne, należy zgłosić się do lekarza.

SKŁAD:

1 g maści zawiera 5 mg octanu hydrokortyzonu, 5 mg chlorowodorku cynchokainy, 10 mg siarczanu neomycyny, 10 mg półtorawodzianu eskuliny.

Substancje pomocnicze: parafina ciekła, wazelina biała, lanolina bezwodna.

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować, jeśli u pacjenta stwierdzono jaskrę, osteoporozę, zakażenia grzybicze lub wirusowe, cukrzycę, gruźlicę, zakrzepicę żylną.. Nie stosować w ciąży, w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 roku życia. Jeśli po upływie 7 dni stosowania nie nastąpiła poprawa lub pojawiły się inne, nieobserwowane wcześniej objawy, należy zwrócić się do lekarza, aby wykluczyć inne potencjalne przyczyny tych dolegliwości.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

947
17 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.