Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek do rozpuszczenia

13,71 zł
Brutto

Apap Przeziebienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Apap Przeziebienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.

POJEMNOŚĆ: 8 saszetek

DZIAŁANIE: 

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, udrażniające nos.

WSKAZANIA:

Apap Przeziębienie to lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.

DAWKOWANIE:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

SKŁAD:

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowo-dorek 10mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytyrnowy bezwodny, cytyrnian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa

PRZECIWSKAZANIA:

Jeśli pacjent ma uczulenie na którąkolwiek substancję czynną, aminy sympatykomimetyczne, lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobi-nowej, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu), nadczynność tarczycy, jaskra z wąskim kątem przesączania, w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów monoaminooksygenazy MAO (stosowane w leczeniu niedociśnienia tętniczego oraz w depresji) i w okresie 14 dni od zaprzestania ich stosowania, w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, w czasie przyjmowania zydowudyny (lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV), u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

16402
6 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Saszetki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.