Theraflu Extragrip, 14 saszetek
Z tym produktem pacjenci kupili również
- Suplement diety
- Suplement diety
- Suplement diety
Theraflu ExtraGRIP to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia (gorączka, dreszcze, katar, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).
POJEMNOŚĆ: 14 saszetek
DZIAŁANIE:
Theraflu ExtraGRIP wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe ze względu na obecność paracetamolu. Feniramina łagodzi objawy jak kichanie, przekrwienie błony śluzowej nosa. Fenylefryna zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa (poprzez swój wpływ na obkurczanie naczyń krwionośnych).
WSKAZANIA:
Leczenie objawów grypy i przeziębienia: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.
DAWKOWANIE:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 saszetka, 3-4 razy na dobę, nie częściej niż co 4-6 godzin. Sposób użycia: zawartość 1 saszetki rozpuścić w 1 szklance gorącej wody (nie wrzącej). Roztwór wypić gdy jego temperatura będzie odpowiednia.
SKŁAD:
Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryna (Phenylephrini hydrochloridum) i feniramina (Pheniramini maleas). 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 20 mg maleinianu feniraminy. Substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam potasowy, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.
OSTRZEŻENIA:
Leku nie stosować łącznie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Szczegóły Produktu
Arkusz danych
- Rodzaj
- Lek
Karta niestandardowa produktu
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- Lek
- Aerozol