Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Undofen Amorolfina, 50 mg/ml, lakier do paznokci leczniczy, do stóp 2,5 ml

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 9 ocen
39,43 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Leczniczy lakier do paznokci Undofen Amorolfina to lek przeciwgrzybiczy do stosowania miejscowego. Undofen Amorolfina stosuje się w grzybicy paznokci wywołanej przez dermatofity, drożdżaki i pleśnie oraz ograniczone do dwóch paznokci oraz do górnych i bocznych części tych paznokci.

POJEMNOŚĆ:  2,5 ml

DZIAŁANIE:

Amorolfina zawarta w lakierze działa przeciwgrzybiczo. Undofen Amorolfina działa na różnego rodzaju grzyby wywołujące grzybicę paznokci, jak: dermatofity, drożdżaki i pleśnie.

WSKAZANIA:

Lek Undofen Amorolfina stosuje się na grzybicę paznokci wywołaną przez dermatofity, drożdżaki i pleśnie oraz ograniczone do dwóch paznokci oraz do górnych i bocznych części tych paznokci. Wskazaniem do zastosowania lakieru leczniczego jest też grzybicze zakażenie płytki paznokciowej ze zmianą koloru płytki paznokcia (przebarwienia koloru białego, żółtego lub brązowego) lub zgrubieniem płytki.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek należy stosować zewnętrznie, na chore paznokcie. Skuteczność leczenia należy oceniać co 3 miesiące (na odrośniętej płytce paznokcia).

Dawkowanie i szczegółowy opis stosowania leku znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Lek Undofen Amorolfina stosuje się raz w tygodniu na opiłowaną i odtłuszczoną powierzchnię chorych paznokci (rąk i/lub stóp). Lakier należy stosować ciągle do momentu zaniku zakażenia, czyli wzrostu zdrowego paznokcia. Czas trwania leczenia zależy od nasilenia oraz położenia zakażenia. W przypadku rąk czas trwania terapii to około 6 miesięcy, a stóp 9 do 12 miesięcy.

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest amorolfina.

1 ml lakieru zawiera 50 mg amorolfiny (co odpowiada 55,74 mg amorolfiny chlorowodorku).

Substancje pomocnicze: amoniowego metakrylanu kopolimer (typ A), triacetyna, butylu octan, etylu octan, etanol bezwodny.

OSTRZEŻENIA:

W trakcie stosowania leku nie należy nakładać na płytkę paznokcia kosmetyków w postaci lakierów do paznokci oraz stosować sztucznych paznokci.

Przed zastosowaniem leku Undofen Amorolfina należy skonsultować się z lekarzem w przypadku osób z: cukrzycą, leczonych z powodu osłabionego układu immunologicznego, ze słabym krążeniem krwi w stopach i rękach oraz ciężko uszkodzonymi czy zakażonymi paznokciami.

Należy używać nieprzepuszczalne rękawice ochronne jeśli pacjent ma kontakt z rozpuszczalnikami, takie postępowanie ochroni nałożony lakier leczniczy przez jego rozpuszczeniem.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 30° C. Chronić przed wysoką temperaturą. Przechowywać butelkę w pozycji pionowej szczelnie zamkniętą.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

26285
12 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.