Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Marimer Soft Izotoniczna woda morska dla niemowląt 0,9% 30 ampułek po 5 ml

11,61 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 7 ocen

Marimer Soft to naturalny produkt, sterylny, fizjologiczny roztwór wody morskiej.

Naturalnie bogaty w sole mineralne i pochodzące z morza mikroelementy. Marimer Soft jest zalecany dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych do codziennego oczyszczania jam nosowych, szczególnie w przypadku wysuszenia błony śluzowej lub zatkanego nosa. Właściwa higiena nosa wspomaga ochronę błon śluzowych przed czynnikami zewnętrznymi (niską temperaturą, alergenami, suchym powietrzem, zanieczyszczeniem) i ułatwia oddychanie. Ze względów higienicznych ampułki zawierają pojedynczą dawkę i są jednorazowego użytku.

POJEMNOŚĆ: 30 ampułek po 5ml

ZASTOSOWANIE:

Do codziennego oczyszczania jamnosowych, do udrażniania zatkanego nosa, uzupełniająco w leczeniu zakażeń otolaryngologicznych u noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Ampułki zawierające pojedynczą dawkę są bezpieczne i łatwe w użyciu. Należy oderwać ampułkę i otworzyć ją przekręcając jej górną część. Codzienna higiena nosa: produkt zakrapiać 1 do 4 razy dziennie do każdego nozdrza. Niedrożność nosa: produkt zakrapiać 4 do 6 razy dziennie do każdego nozdrza w zależności od potrzeb, zawsze przed zastosowaniem innych miejscowo stosowanych preparatów.

SKŁAD:

Sterylny, izotoniczny roztwór 100 % wody morskiej zawierający sól w ilości odpowiadającej 9 g/l.

WAŻNE INFORMACJE:

Zawartość ampułki do jednorazowego użytku. Nie stosować tej samej ampułki przez więcej niż jedną osobę. Nie stosować produktu w przypadku uszkodzenia lub wcześniejszego otwarcia ampułki, ze względu na ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej 15-30 C. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Szczegóły Produktu

25464
16 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.