Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Procto-Hemolan krem na hemoroidy 20 g

18,79 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 7 ocen

Procto-Hemolan to produkt leczniczy do stosowania w hemoroidach, którym towarzyszy często ból, pieczenie, swędzenie. Lek poprawia funkcjonowanie ściany naczyniowej i działa znieczulająco.

POJEMNOŚĆ:

20g

DZIAŁANIE:

Procto-Hemolan zawiera 2 substancje czynne, które wpływają na zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych i poprawę napięcia ściany naczyniowej. Dodatkowo zmniejszają również stan zapalny. Dodatkowo lidokaina zawarta w leku znieczula miejscowo i łagodzi odczuwany ból. Działanie leku jest miejscowe.

WSKAZANIA:

Żylaki odbytu - zewnętrzne i wewnętrzne.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Lek do stosowania doodbytniczego. Lek należy nakładać za pomocą aplikatora.

Przed zastosowaniem leku, należy umyć okolicę odbytu.

Dorośli: stosować 2 razy na dobę - rano i wieczorem. Zaleca się stosowanie pasma 1 cm leku. Lek aplikować na miejsce zmienione chorobowo.

SKŁAD:

Substancjami czynnymi są: Tribenozyd (Tribenosidum), lidokaina (Lidocaini hydrochloridum).

1 g kremu zawiera 50 mg tribenozydu i 20 mg chlorowodorku lidokainy.

Substancje pomocnicze: Alkohol cetylowy, kwas stearynowy, parafina ciekła, izopropylu palmitynian, makrogolu eter cetostearylowy, sorbitanu stearynian, metylu parahydroksybenzoesan , propylu parahydroksybenzoesan , sorbitol, ciekły niekrystalizujący, woda oczyszczona.

Podczas stosowania leku należy zapobiegać zaburzeniom wypróżniania.

Lek zawiera alkohol cetylowy, który może powodować miejscową reakcję skórną, np. kontaktowe zapalenie skóry.

Lek zawiera parahydroksybenzoesan metyli i parahydroksybenzoesan propylu, które mogę powodować reakcje alergiczne, również typu późnego.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować leku w przypadku gdy pacjent wykazuje nadwrażliwość na środki miejscowo znieczulające (np. stosowane do znieczuleń w stomatologii). W przypadku wystąpienia lekkiego pieczenia, nasilonej perystaltyki lub bólu stosowanie leku należy przerwać i skonsultować się z lekarzem. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25 st. Celsjusza.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

8300
5 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.