Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

EASYGO Kwas hialuronowy żel dostawowy 1amp

173,99 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny leczniczy
  • 1 amp.-strz.a 2ml (+2 igł.)
  • FABRE SP. Z O.O.

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 5 ocen

DZIAŁANIE:

przeznaczony do wstrzyknięć żel z kwasem hialuronowym EASYGO to wyrób medyczny, który zawiera w swoim składzie polisacharyd stanowiący podstawowy składnik skóry oraz tkanki łącznej. Znajdujący się w nim kwas hialuronowy minimalizuje tarcie pomiędzy powierzchniami chrząstek stawowych, eliminując dolegliwości bólowe oraz przeciwdziałając ich uszkodzeniu. Związek ten nadaje płynowi stawowemu prawidłową lepkość i przywracając mu jego fizjologiczne właściwości – smarujące oraz amortyzujące. Żel na regeneracje płynu stawowego EASYGO został stworzony z myślą o pacjentach z urazami, a także chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego, kolanowego itp.

Kwas hialuronowy EASYGO

WSKAZANIA:

żel z kwasem hialuronowym EASYGO jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wstrzykiwania dostawowego w celu czasowego odtworzenia lepkosprężystości płynu stawowego. Produkt może być podawany zwłaszcza w przypadku problemów powstałych na skutek urazów mechanicznych oraz choroby zwyrodnieniowej stawów.

Żel EASYGO z kwasem hialuronowym

POJEMNOŚĆ: 1 ampułka.

SKŁAD:

substancja czynna: hialuronian sodu; substancje pomocnicze: kwas bursztynowy, bursztynian sodu, chlorek sodu, woda do wstrzyknięć.

SPOSÓB UŻYCIA:

po otworzeniu sterylnego opakowania należy usunąć zaślepkę i dołączyć igłę. Następnie delikatnie nacisnąć tłok tak, aby na końcówce igły pojawiła się kropla żelu. Po wykonaniu iniekcji dostawowej zużytą ampułkostrzykawkę wyrzuć do odpowiedniego pojemnika. W trakcie wstrzykiwania może pojawić się uczucie dyskomfortu. Produkt powinien być podawany wyłącznie przez wykwalifikowanego i odpowiednio przeszkolonego lekarza.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

produkt jest przeznaczony wyłącznie do wstrzyknięć dostawowych i nie może być podawany dożylnie lub doustnie. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie podawać pacjentom poniżej osiemnastego roku życia, a także kobietom w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Żel z kwasem hialuronowym EASYGO należy zużyć od razu po otwarciu, a ampułkostrzykawkę wyrzucić. Z powodu utraty sterylności preparat nie nadaje się do ponownego użytku. Przed podaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu – nie używać, jeśli został przekroczony. Nie podgrzewać w kuchence mikrofalowej, nie zamrażać.

Szczegóły Produktu

24770
19 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Opakowanie
1 amp.-strz.a 2ml (+2 igł.)
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.