Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Ulgix USG kapsułki miękkie 2 sztuki

4,78 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 9 ocen

Ulglx USG, kapsułki miękkie, 2 sztuki  do stosowania przed badaniami diagnostycznymi

POJEMNOŚĆ:  2 sztuki

DZIAŁANIE:

Ulgix USG, wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu z przewodu pokarmowego gazów i powietrza. Zalecana dawka symetykonu wywołuje wyłącznie działanie powierzchniowe i jest obojętna dla organizmu. Symetykon nie wchłania się z przewodu pokarmowego, nie powoduje zmiany pH treści pokarmowej, nie zmienia procesów trawiennych i nie zakłóca mechanizmów absorpcji jelitowej. Wydalany jest z organizmu w postaci niezmienionej. Symetykon posiada zdolność obniżania napięcia powierzchniowego śluzu i pęcherzyków gazów znajdujących się w jelitach.

WSKAZANIA:

Pomocniczo przed wykonaniem badan diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej techniką obrazową, takich jak: radiografia, ultrasonografia i endoskopia. Przyczynia się do usunięcia z przewodu pokarmowego gazów i powietrza, przez co poprawia jakość uzyskiwanych obrazów i eliminuje trudności diagnostyczne.

doraźnie w łagodzeniu uciążliwych objawów związanych z nadmiernym nagromadzeniem gazów w żołądku i jelitach, powstałych w wyniku fermentacji jelitowej w czasie procesów trawienia. Należą do nich: uczucie pełności, silne wzdęcia, odbijanie, uczucie rozpierania, które moqa bvć wynikiem m. in. błędów dietetycznych

DAWKOWANIE:

Wyrób medyczny Ulgix USG w postaci kapsułek żelatynowych stosuje się doustnie. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzuszne: w dniu poprzedzającym badanie: 1 kapsułka wieczorem, w dniu badania: 1 kapsułka rano na czczo. Doraźna pomoc w stanach uciążliwego nadmiaru gazów w jelitach: osoby powyżej 18 roku życia: 1 kapsułka - do 2 razy na dobę.

SKŁAD:

1 kapsułka żelatynowa zawiera 500 mg symetykonu, substancje pomocnicze: żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku pominięcia dawki nie należy podawać podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Jeśli dotychczasowe objawy utrzymują się lub nasilają i występują nowe dolegliwości żołądkowo-jelitowe zaleca się konsultacje lekarską celem ustalenia przyczyny i podjęcia leczenia. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celcjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22756

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.